| JustThat a întrebat:

Aseara prietenul meu cel mai bun a inceput sa flirteze cu mine ba mai mult mi'ai luat barbia in mana lui gen ca ar vrea sa ma sarute. Inainte sa plec scena s-a repetat. Faza e ca eu nu sunt atrasa de el... Nu vreau sa'l ranesc sau ceva dar pur si simplu nu simt la fel. Cum sa'i spun? Ce sa fac? :-s

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu-i spune inca nimic caci s-ar putea ca totul sa fi fost doar o joaca.
Incearca, totusi, sa ii respingi gentil gesturile daca se mai intampla.

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Stiu ca va durea putin la inceput cand ii vei spune...

dar daca nu ii vei spune in timp isi va da seama si va fi mai grav
mai ii zici acum la inceputwinking

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Zii ca nu doresti sa fiti mai mult decit prieteni. Explica-i ca o relatie intre voi poate sa strice si prietenia voastra sau ca nu il vezi decit ca pe un prieten. funda? :*

| slyde a răspuns:

Tre sa ai o discutie cu el zi ca nu e genu tau nu esti atrasa d el dar zi sa nu se supere...happy