| lor3danna a întrebat:

Ast raspunsurile voastre urgent.Astazi incep un nou blister de yasmin si pana acum le luam la ora 19:00 si vreau ca de data asta sa incep sa le iau cu doua ore mai devreme, este o problema, trebuie sa ma protejez suplimentar primele 7 zile?

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Nu trebuie nicio protectie suplimenatara.Esential e sa nu exite zilnic diferente de ore bune, dar in rest nu se intampla nimic daca intarzii putin.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu exista absolut nici o problema atata timp cat le iei zilnic la ora 17.

| paramore a răspuns:

Nu are nimic, eu iau de mult si nu am avut problemehappy
trebuie doar sa nu depasesti 12ore