| AncutzaSexy a întrebat:

Asta e o noua parte a povestibig grintongue ::::::

raducanalex@ymail.com: buna
raducanalex@ymail.com: scuze
raducanalex@ymail.com: dar vrea sa fiu cu tine
raducanalex@ymail.com: dar nu stiu ce sa cred cail placi sau nu pe ala
raducanalex@ymail.com: dar eu inca te plac
raducanalex@ymail.com: esti chiar frumoasa
raducanalex@ymail.com: dar nu atat
raducanalex@ymail.com: esti fata pe care siar dorio orice baiat!
Alex Mrr:
Alex Mrr: ok...
Alex Mrr: daca vrei il chem la mine si vii si tu
raducanalex@ymail.com: oky
raducanalex@ymail.com: ne vedem in 20 de min
Alex Mrr: oky
Alex Mrr: sau spun si lui
raducanalex@ymail.com: pa
raducanalex@ymail.com: oky

Pe mess ce mi-a zis acum 5 min.
Si acum cand vin aia 2 la mine nu stiu ce sa faccrying
II plac pe amandoi sun dragutzy foc:X:X
Dar nu numai asta conteaza.
Ce sa fac?crying
Funda!
MS
E doar pentru fete intrebarea DECI NUMA FETELE SA RASPUNDA SI FARA EXPERTI TPU SAU UTILIZATORI ANULUI! MS

Răspuns Câştigător
| Adda24 a răspuns:

Depinde nu ar trebui sa ne intrebi pe noi pentru ca noi nu ii cunoastem si nu stim cum se comporta(si de ce nu vrei sa iti aspunda expertii TPU si nu ar trebui sa faci publice idiurile acestor baieti)inca ceva nu ar trebui sa te certi cu cei mai mari in rank ca tine draga.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai da ce de pretenții ai?
Noi avem lepră sau ce?
Vezi să nu rămâi singură alergând după ei doi.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Cumva ai spus "fă"?
Te-am ars cu raportarea!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| danifx2 a răspuns (pentru AncutzaSexy):

Care ceilalti?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

1. Wow, acum oricine poate lua id-ul băiatului cu care ai vorbit
2. E un site de socializare, răspunde cine vrea nu cine vrei tu.
3. Nu fugi după 2 iepuri ca s-ar putea să nu prinzi niciunul.
Hotărăşte-te pe care îl vrei sau lasă-i pe amândoi.
4. Câţi ani ai? Dacă chiar ai 18 ani după cum spuneai într-o altă întrebare de-a ta... e o problemă

| Jigsaw a răspuns:

Da-ti foc ma.

| ghineanamaria a răspuns:

Sunt fata.
Eu in locul tau l-as alege pe primul.
Pt ca a spus multe lucruri frms despre tine.

| andyutu23 a răspuns:

Pai ce sa faci? alege-l pe cel mai dragut si mai iubitor, iar pe celalalt...despartate de el!winking

| Cristianne a răspuns:

Băi,nu tu alegi cine îți răspunde. Dacă ai așa pretenții, marș de pe TPU.Și m-am uitat ce-ai primit mai jos...Nu văd de ce îi vorbești astfel Legiuitoarei,ea voia să te ajute, așa c-ai face bine să îi mulțumești, nu să o înjuri.
Oricum te raportez.happy