| Keyko a întrebat:

Asta e pentru baieti. Ce va place cel mai mult la o fata? ma refer la aspect, hoby-uri, inteligenta, nebunie. cel mai detaliat raspuns FFFunda!

Răspuns Câştigător
| Rony30 a răspuns:

Multi baieti sunt superstitios in ce sens ma refer, adica look fund fata erm corp general, ce nusi dau ei seama e ca personalitatea e cea mai importanta si sufletul unei fete nu frumusetea ca e o vorba frumuseteai trecatoare si nu cred ca vreo unuia i-ar placea acum fata sa arate super sexy si in 10 ani daca e o relatie serioasa sa te caiesti mai bine mai putina frumusete ca orice femeie e frumoasa in felul ei si mai multa personalitate

8 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Felul cum se comporta....eu apreciez foarte mult felul cum se comporta cum ma alinta...cum ma saruta

| Mahmurul20 a răspuns:

Hobby:sex oral
Inteligenta:1+1=2
Nebunie:Nu prea mare sa nu fie chiar nebuna
aspect:Stripteoza + foto model + sani mari + buci dovleac + Bronz frumos

=fata ideala

| eurynomus a răspuns:

K aspect sa fie cat de cat drgutza cu toate k asta nu conteza prea mult, k si hobbyuri mi ar place sa aiba: plimbarile, caltoriile, muzica, filmele, tv ul. sa fie o tipa cu simtul umorului f dezvoltat sa fie inteligenta si mai nebunatica, mai iesita din tipare big grin. te incadrezi?

| mariumarius a răspuns:

Parul ...si ochii ei restul dupa aceea

| Darky666 a răspuns:

Uite am citit sute de intrebari de genul...sa nu mi-o luati in nume de rau fetelor dar fiti atentebig grin este valabil pentru voi, dar si pentru baieti:
Daca iubesti pe cineva, atunci il iubesti asa cum e si nu cum ai dori tu sa fie.

| zbye a răspuns:

1. fund bombat.
2. comportament
3. ochi frumosi

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Daca respira greu si isi mai taraie un picior atunci e buna de f.u.t.u.t!rolling on the floor

| Făraş a răspuns:

Mie imi place sa fie mai nubuna gen mine.happy Adica cand merge la vreo petrecere sa fie sociabila sa se bage insseama sa danseza sa fie nebunatika..intelginta nu foarte intelginta adica sa stie in clasa a 6-a chesti din a 8-a happy hobby-uri petrecirewinking sper sa fie cel mai dtaliatlaughing