| MedutzZA a întrebat:

Asta este o intrebare pentru baieti : Ati suferit vreodata din dragoste? Daca da de ce? Va parasit fata, va inselat, sau dc?

6 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Chiar si cei mai tari barbati mai devreme sau mai tarziu plang! sau tu ce crezi ca plansul si suferinta este doar pentru femei? gresit, chiar daca nu vor sa recunoasca toti barbatii plang la un moment dat! funda?

| SecretLover10 a răspuns:

Da,am suferit. Erau impreuna cu o fata pe care o iubeam mult,si ea imi spunea ca ma iubeste, multe chestii de viitorul nostru, etc...pana cand m-am uitat la ea pe mesaje si am vazut ca ma insela,a fost ingrozitor.M-am simtit ff prost,si-a batut joc de mine, nici acum nu imi vine sa cred. BAieti, sper sa nu aveti parte de ce am avut eu. Aveti grija cu ce fete va puneti!

| Dr3yga20 a răspuns:

Da am suferit dar e o poveste prea lunga so scriu.

| DragonRO a răspuns:

Pe mine m-a parasit si inca una a spus care prieten si ca nu putem avea o relatie si chesti din astea...

| abcsdhsua a răspuns:

Mda...am patit-o. ma so despartit de mine apoi am aflat ca in timp c era cu mine ma insela.des curve si pitipoance si rar baieti buni si sensibili.

| EduardPaul94 a răspuns:

Da.foarte naspa treaba...ma indragostisem d ea.numai p ea o vedeam in fata ochilor. aveam si poze p telefon cu ea.sad. numai la ea ma gandeam, nici stare nu mai aveam sad.mi-a dat sperante pentru o relatie.iar cand am facut primul pas m-a refuzatsad.e foarte greu sa uiti o persoana d care te-ai indragostitsadsi lasa rani adanci chestia asta sad.imi calculam in minte tot felul de chestii.dar fara rost sad