| Sara2 a întrebat:

Asta iarna in decembrie m-am indragostit exact ca o adolescenta, l-am cunoscut am dansat ne-am distrat, dupa 2 saptamana ne-am reintalnit intamplator din nou tot in acelasi loc iar am dansat ne-am distrat, fara sa vreau am pus suflet, nu pot sa inteleg cum am reusit straight face am crezut ca va fi ceva trecator da au trecut 8 luni si nu il pot uita, in tot acest timp am plans mult sufar, am incercat sa ma distrez sa ies cu alt baiat poate il uit si nimic, nu pot pune sentimente pentru altcineva, ce pot face sa il uit pe acel baiat? ca simt ca nu mai rezist atata suferinta crying (am 24 ani straight face) nu ma luati in ras, merci

3 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Eu consider că nu e nimic de luat în râshappy

Apropo, mulţi înainte!:* Să ne trăieşti mult şi bine!

Aşa, revenind la întrebarea ta: Îl mai vezi? Mai conversaţi? Sau a fost ce-a fost, şi gata?

Să îl uiţi? Eu cred că doar timpul poate face astahappy Doar că, totuşi, au trecut 8 lunistraight face. Încă mai ai amintirea lui în mintea tasad.

Trebuie să îţi pui în gând un lucru sigur: vreau să îl uit, doar că ştii cum elaughing Inima: nu-l uita; Creierul: uită-l!laughing)

Asta-i viaţa. Totuşi e un lucru frumos că te-ai îndrăgostitbatting eyelashes, păcat că nu poate fii ceva mai mult straight face.

Ocupă-ţi majoritatea timpului cu prietenii/prietenelehappy. Încearcă să nu te mai gândeşti la elstraight face. Încearcă tot! Gândeşte-te că nu se poate, şi gata.

Da da, e uşor de zis, dar greu de făcut! Mie-mi zici?laughing

E păcat de iubirea ta pentru el... Îmi pare aşa răucrying.

N-am dat nu ştiu ce sfaturi, dar sper ca suferinţa ta să se sfârşească repede.

pupici!happy

| jolie a răspuns:

Pai il cunosti? daca da de ce nu faci posibil sa va intalniti sa vb sau sa va combinati? daca nu frecventeaza locul in care v-ati intalnit fa ceva sa iei legatura cu el sa afli cat mai mult despre el
succes

| paramore a răspuns:

Daca ai posibilitatea incearca sa il cuceresti, sa-i arati ce simti, e ceva frumos sa iubesti... dar sa fii iubit inapoiwinking
daca nu fa si imposibilul ca sa il uiti, pentru ca nu se merita sa suferi