| BlackSatan a întrebat:

Astazi a venit prietena mea la mine, ea dorea sa facem dragoste dar ea era virgina.Am facut un preludiu foarte lung pana ea a fost foarte excitata,a fost de acord sa o dezvirginez dar o durea foarte rau si a renuntat la idee, a spus sa amanam iar eu am fost de acord.Este ok cum am procedat? Cum sa procedez data viitoare?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ai procedat corect; e bine că nu ai insistat acum, de prima dată, altfel şi-ar fi pierdut încrederea în tine!

Bănuiesc că ai "încercat" să o penetrezi de mai multe ori : să şti că, cu cât încerci mai mult, o va durea mai tare!

Trebuie să o exciţi foarte tare şi când o penetrezi s-o faci o dată şi "bine"!

Data viitoare urmează paşii de mai jos :

Este foarte important PRELUDIUL - adică perioada "dinaintea" actului sexual ( în sine ) - care TREBUIE să fie cât mai ÎNDELUNGAT, în care vă "pregătiţi" ( unul pe celălalt ) pentru actul sexual propriu-zis.

Acest PRELUDIU constă în mângâieri îndelungate în zonele erogene ( acolo unde vă excitaţi/vă place ), săruturi pasionale ( eventual sărut "francez" ), treptat vă dezbrăcaţi ( până rămâneţi goi ); după care treceţi la un alt stadiu şi vă "ocupaţi" fiecare de organul sexual al partenerului, puteţi încerca o combinaţie de sex oral + cunilingulus ( se linge cu limba organul sexual ) + anilingulus ( se linge cu limba zona anală ), se ling uşor ( sau se pot suge uşor ) sânii/svârcurile/gâtul partenerului ( partenerei ), EL poate suge uşor clitorisul partenerei, etc.

TOATE acestea trebuie făcute în SPECIAL de către el, pentru plăcerea şi excitaţia ei - deoarece dacă nu este destul de excitată, atunci vaginul ei nu va fi suficient de lubrefiat ( deci nu va fi destul de "udă" la "piersicuţă" ) şi atunci penetrarea va fi MULT mai grea!

Apoi, EL trebuie să fie cât mai delicat cu ea şi să continue preludiul până când VEDE efectiv că s-a "udat" foarte tare şi ABIA după aceea să o pătrundă cu "fineţe" ( dar în acelaşi timp FERM, dintr-o singură încercare şi NU prea adânc, acum la început, ca să nu lovească "fundul" vaginului )!

De asemenea, dacă observi că nu se "udă" suficient de mult pentru a o penetra cu uşurinţă ( după URMAREA paşilor enumeraţi mai sus ), se poate folosi o cremă/ulei lubrifiant/ă!

Mai mult, după penetrare, la primele 10-15 mişcări TREBUIE să fi foarte delicat şi să NU o pătrunzi foarte adânc ( deoarece mai durează "puţin" până când vaginul se lubrefiază COMPLET )!

Iar durerea de care e posibil să-i fie frică - DEPINDE foarte mult de "nivelul" ei de excitaţie ( şi de lubrefiere ), precum şi de "modul" în care o penetreazi!

DACĂ urmaţi "paşii" descrişi mai sus, NU va avea NICI o problemă şi NU va simţi durere - poţi fi LINIŞTIT!

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Data viitoare inspirate din numele ce il ai si spune-i fetii ashea " Dai din trup ca ai cu ceee! miscate ca sarpeleee

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Incearca sa-i faci sex oral sau baga usor un deget si dupa ceva timp baga doua degete si dupa aia incearca cu daravela; p

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Servus @BlackSatan, ai procedat bine cand ai fost de acord cu ea ca trebuie sa amanati, pentru ca daca erai insistent incercand sa o faceti, nu era bine, mai ales pentru ea. Avand in vedere ca este virgina poate fi si o anume "incordare", ceea ce o face sa aiba acele dureri.

Ideea e ca in timpul acesta amandoi trebuie sa fiti cat mai relaxati, fara sa va faceti nici un fel de griji, si totul va decurge de la sine.

Incearca sa fi cat mai tandru cu ea, sa o faci sa aiba incredere deplina in tine si poate lucrurile vor sta altfel.

Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Catalyn07 a răspuns:

Nuprea stiu ce sa spun nu cred ca e instare dar mai incerca sigur reusesti tu bafta