| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Astăzi am fost pe la mai multe magazine de ziare și am vrut să cumpăr câteva reviste peste 18 ani gen Playboy și nu am găsit nici o revistă pe la magazine.Va rog voi ce reviste peste 18 ani ați cumpărat și unde pot să găsesc? Ce reviste porno sunt în România?

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Este anul 2018, găsești absolut orice pe net, si gratis

| Goete a răspuns:

Reviste peste 18 ani... Bunicul meu are pastrate niste reviste "Flacara", nu stiu daca au peste 18 ani dau au deja paginile ingalbenite, incearca intr-o biblioteca daca mai au reviste asa vechi

| TitoJacksana a răspuns:

Hustler, și maxim