| sorina18 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara pe aici pe la mine.Stateam pe la poarta pentru ca nu era nimeni pe afara si ma uitam pe strada.La scurt timp a iesit fostul meu prieten pe afara si a venit la mine la poarta.Stateam de vorba si observam ca se uita la mine asa frumos,imi zambea, tot baga motive ca sa ma ia de mana s-au in bratestraight face.Imi vorbea asa frumossad
Suntem despartiti de 2 zile(el a fost cel care a pus punct relatiei spunand ca nu crede ca suntem potriviti)sad.
Ce sa as putea intelege din gesturile lui?sad
Eu as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa ii spunsad

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

E clar ca despartirea a fost un capriciu de moment.acum si-a dat seama cat de valoroasa esti si sunt sigura ca vrea sa se impace cu tine. Daca vrei sa il ti pe jar poti sa o faci pe inabordabila sau sa ii dai un mic inpuls ca el sa faca primul pas
succes
FUNDA?

8 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Complicat... prietenul tau era intr-o stare de ebrietate? Daca el a pus capac relatiei si dupa el se tine dupa tine asta cam inteleg... Ar trebui sa iti gasesti unu mai inteligent dupa parerea meabig grin

| neutrino a răspuns:

Fara cuvinte.

| SakonSIUkon a răspuns:

Deja vad ca te vrea iar, spune-i direct ca vrei sa fi din nou prietena lui dar cine stie ce o fi gandit daca s-a despartit de tine si te vrea iar, probabil te-a testat sa vada daca l-ai iubit cu adevarat sau probabil a incercat sa obtina o alta fata si l-a refuzat.

| accesz21 a răspuns:

Asculta fetito sunt baiat dar iti dau un sfat nu e doar el cu acea privire sunt mai multi in lume

| LyLy84 a răspuns:

A pus capat relatiei si dupa 2 zile te vrea inapoi? Lasa-l sa firba ceva timp fato, eu asa as face.

| GeooEuu a răspuns:

Sunt sigura ca vrea sa va impacati. Se vede...

| Playgirls a răspuns:

Spune-i daca mai vrea sa fiti impreuna si daca zice da fi mai atenta cu el si sexy.:*

| SavuAlex2000 a răspuns:

Eu zic sa revii la el deoarece el te doreste inapo si si-a dat seama ca a gresit!