| Iancugeorgiana a întrebat:

Astazi am iesit pe afara si era si fostul meu prieten si se juca footbal.Si tot dadea cu mingea in mine,ma tachina,ma murdarisem pe fund si rugasem o fata sa ma stearga si a zis"lasa ca te sterg eu", se tot uita la minesadcu toate ca el a spus ca numai simte nimic pentru mine.
De ce credeti ca face aceste gesturi avand in vedere ca a zis ca numai simte nimic pentru mine?sad

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cred că vrea să-și bată puțin joc de tine. E imatur. Vrea să-ți atragă atenția și nu știe cum. Nu te încrede în el. Baftă!

| madalyna169516 a răspuns:

Mda asta zic j eu