| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am despartit de iubitul meu. Imi pare foarte foarte rau:-(. Ce sa fac ca sa nu ma mai gindesc la el?

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Sa te gandesti cum iti gasesti altul!

| alyna_2132 a răspuns:

Incearca sa il uiti gandeste-te ca a fost pentru tine ceva plictisitor iesi cu altcineva si il vei uita asa am facut si eu si nu imi mai pasa de el...sm vazut ca sunt baieti adevarati nu toti nesimtitit:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te concentrezi pe alte lucruri, nu sta degeaba! Ori ia un film bun, ori iesi in oras cu prietenele tale cu care stii ca te poti distra! Orice ai face, nu sta degeaba gandindu-te la el.