| andreeaaa1 a întrebat:

Astazi trebuie sa ma duc la un meci de fotbal dintre 2 clase. faza este ca se afla si prietenul meu in echipa si el a zis ca vrea sa ma pupe sau sa ma sarute. pupatul ca pupatul dar sarutul nu-mi prea place deoarece e cam scarbos.si alta chestie...sunt rusinoasa si nu m-am pupat niciodata. daca nu o sa ma duc o sa se supere pe mine. ce sa fac sa ma mai duc la meci sau nu?
vreau raspunsuri mai ample. fundita maaaaareeeee!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sarutul nu e deloc scarbos cand iti place cineva! - mai degraba esti tu prea mica, si subconstient te temi sa nu te dai de gol ca nu stii, prin stangacia initiala de care ai da dovada la o adica!
Du-te la meci si maturizeaza-te! Nici Dumnezeu n-a facut lumea intr-o singura zi!

| Razvan a răspuns:

Nici eu nu sunt adepta sarutatului cu multa lume in juroh go on
Totusi e vorba despre ceva intim pana la urmastraight face
Vorbeste cu el si spune-i ca nu iti place/nu vrei
Pana la urma de aia exista parcuri, cafenele, terase

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu zic sa te duci
ai sa-i ranesti sentimentele si o sa fie suparat daca nu te duci
si de sarut nare dc sa-ti fie frka si nu cred ca e atat de scarbos
mie mi se pare dulce si romanticsad
eu zic sa te duci daca il iubesti cu adevarat!

| Miauti a răspuns:

Sti ce parere am eu despre tine; ca toate intrebariile au aceleasi continut, asta inseamna ca vrei sa te dai mare ca ai un prieten sau sa fi in atentia noastra.

Asa ca mai maturizeazate putin.

| BoBBy a răspuns:

Zici tu ca e scarbos da nu e... dupa ce ai sa incerci ai sa mai vrei happy eu zic sa te duci happy

| BellaRagazza007 a răspuns:

Sunt de parerea ca yokai are dreptate...
scuze dar sincer, daca iti este scarba sa te saruti cu el, ce naiba mai stai cu el? de frumusete?
sincer, dupa mine nu ai mai mult de 11 anishori. ( si din fotografie)
ti. a zis ca te pupa? laughinglaughinglaughing sunt sigura ca nici prietenu tau nu are mai mult de 12 anishori.
mai, ia lasati voi sarutatu, si kiestii de genu, si traiesteti copilaria, ca trece repede. sa stii!
p. s te dai mare ca ai un boyfriend? laughinglaughinglaughing, iti pierzi timpu.

| xCaTax a răspuns:

Draga mea, nu conteaza ca nu te-ai sarutat niciodata,. si eu am primit primul sarut pe la 12 anisori,... du-te ca nu ai nimic de pierdut. Poate ( sigur ) o sa iti placa!
Bafta!kiss

| Seвi a răspuns:

Wow wow wow... relax' laughing du-te mai straight face serios.si daca nu te-ai sarutat sau "pupat" niciodata
baietii trebuie sa faca primul pas crying (sunt baiat ) deci sfatu meu e sa te duci nu stii ce ai de pierdut daca stai acasa

Funda big grin

| Alex4LighT a răspuns:

Nu inteleg care este problema ta, da nu te-ai sarutat niciodata, si? Daca el merge si tea rugat sa vii si tu, de ce sa nu te duci? E mai bine sa stai acasa trista si singura decat sa stai in bratele lui nu? Te duci si il imbratisezi de acolo totul vine de la sinetongue.

P. Sbig grinaca ti se pare ca e scarbos, vrei sa zici ca tu nu te vei saruta niciodata sau, te vei saruta la 40 de ani? Te vei descurca f binewinking.

| Emmeii a răspuns:

Du-te. ce ai de pierdut? laughing
daca esti cu el. smug
pa pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa te duci eu asa cred ca oe mai bine intr-o relatie generoasa si [e incredere intre un baiat si o fata
?
happy