| andradaaa_2723 a întrebat:

Astazi vorbeam cu prietenul meu prin mesaje, iar eu radeam de el ca la urmatoarea intalnire o sa-mi iau ceva de imbracat pe gat, sa nu ma mai poate pupa pe gat.si mi-a zis ca dk il incurca bluza mea o da jos, eu m-am suparat cand mi-a zis asa si i-am spus "nu iti dai voie, si de fapt u vrei doar sa te culci cu mine, si apoi o sa-mi spui pa" si mi-a zis ca il inteleg foarte gresit, ca nu e genu si apoi mi-a zis "da nu facem nimic rau, vreau doar sa-ti simt corpul langa al meu gol" m-a km enervat.nu inteleg, dc a zis asa, de ce simte nevoia doar sa ma vada dezbracata langa el? rog seriozitate.

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Este ceva normal atunci cand iubesti sa doresti persoana respectiva! nu-i vorba ca nu te respecta! in dragoste sunt si alte chestii care le poti face ca sa te indragostesti si mai mult!
poate u te-ai simtit jignita pentru ca crezi ca doar asta vrea d la tine insa nu ai specificat cat timp aveti impreuna sau daca tine la tine.vb cu el deschis, daca ink nu esti pregatita s-o faci sp sa te astepte, sa aiba rabdare cu tine!

| NuExista a răspuns:

Dupa cum ai spus'o tu mi se pre ca el a facut o gluma.Defapt chiar cred...a vazut ca te'ai enervat si a continuat. happy asa sunt ei uneori laughing). Bineinteles, nu am de unde sa stiu ce gandeste el. Daca mai aduce aminte de sex si toate cele.in mod excesiv,atunci se pare ca era o gluma mai 'true'...o gluma mai pe interes happy. daca nu,nu ai de ce sa te stresezi,poate chiar nu vrea doar sa te culci cu el si gata, te lasa. Daca iti propune si tu nu vrei, apai.asa sa faci.Nu vrei si gata, se intampla doar cand vrei tu. happy

| Iulia_6898 a răspuns:

Pai de obicei baietii vad altfel orelatie. Pentru ei nu prea inseamna nimic niste saruturi, ei vor mai mult. Cred ca doar prin acest lucru le poti demonstra acest lucru. Si apropo eu nu cred ca exista o varsta anume pentru acest pas, conteaza sa gasesti persoana potrivita care sti ca te-ar iubi si fara acest tip de relatii.

| andradaaa_2723 explică:

Nu m-am culcat cu el pana acum si nici nu mi-a propus