| andradaaa_2723 a întrebat:

Astazi vorbeam cu prietenul meu prin mesaje, iar eu radeam de el ca la urmatoarea intalnire o sa-mi iau ceva de imbracat pe gat, sa nu ma mai poate pupa pe gat.si mi-a zis ca dk il incurca bluza mea o da jos, eu m-am suparat cand mi-a zis asa si i-am spus "nu iti dai voie, si de fapt u vrei doar sa te culci cu mine, si apoi o sa-mi spui pa" si mi-a zis ca il inteleg foarte gresit, ca nu e genu si apoi mi-a zis "da nu facem nimic rau, vreau doar sa-ti simt corpul langa al meu gol" m-a km enervat.nu inteleg, dc a zis asa, de ce simte nevoia doar sa ma vada dezbracata langa el? rog seriozitate.nu am facut nimic pana acum nici nu mi-a propus

Răspuns Câştigător
| sWeEtAnGeL_8448 a răspuns:

Buna!
Cred ca ai procedat grasit ca iai spus asta! El nu cred ca s-a gandit la ce ai pus tu in acele momente...ci doar ar fi vrut sa isi indeplineask o fantezie de-a lui!winking tongue
Tu nu te-ai gandit niciodata cum ar fi sa fi langa el, sa fiti aman2 goi? nu sa faceti prostii, ci doar sa va sarutati, sa va imbratisati...sa simti ca e si cu mintea si cu trupul langa tine!
Gandeste.te mai bine! Daca sti sa tine la tine si tu ai incredere in el nu ai de ce sa spui cheiile alea! Eu zic sa iti ceri scuze pentru ce ai zis si poate cand vei capata mai multa incredere in tine si in el... poate o sa ai indeplinesti "dorinta". sper ca te.am ajuat! Mult noroc! :*

13 răspunsuri:
| Any a răspuns:

E un lucru obisnuit al baietilor. Daca ti-a spus ca nu doreste asta de la tine inseamna ca baiatul chiar te iubeste si poate a vrut doar sa te necajeasca putin.Nu baga toate micile prostioare in seama.

| ZEU93 a răspuns:

E flirt indirect, prin glume incearca sa te aduca in pat gen am zis-o daca nu vrei era o gluma daca vrei e super, oricum ar fi de obicei cu acest gen de flirt baiatul se scoatelaughing dar cred ca iubitul tau e obsedat de sex (fara suparare) big grin

| blaxy a răspuns:

Pai cand ai mai kreshte oleaca o sa intelegi...

| bby a răspuns:

Da cred ca trebuie sa fi atenta la lucrurile de genul acesta tongue aceste lucruri pot fi doar inceputul sa zica mai exact ce vrea sau sa dea de inteles ca vrea ceva intim cu tine tongue sau baiatul e mai deschis din fire big grin eu zic sa mai astepti putin sa vezi daca mai vb lucruri de genul asta happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E clar ca isi doreste sa faceti sex, dar e vorba de alegerea ta in privinta asta si nu a lui.Deci tu faci regulile jocului.
Plus ca o sa ai timp destul la dispozitie ca sa te hotaraste.

Totusi, daca e mai mereu magar in sensul asta, da-i jet!

| Jack a răspuns:

Inseamna ca e timpul happy! I chiar asa de greu sa tragi o concluzie? dc vrea sa te simta langa el goala si etc etc happy? PENTRU CA II ATRAS DE TN rolling eyes! ar trebui sa te bucuri happy! Si chair daca nu doresti sa faci nimic cu elwinking nu-i taia pofta asa directhee hee gen " nu ma dezbraci,nu faci tu nimic cu mine, stiu ca vrei sa ma dezbraci " ca e nasol happy fi si tu mai indirecta, joacate zambestei frumos si dai de inteles happy asa o sa ramana interesat happy altfel daca ii hotarat s'ar putea sa'i piara cheful si sa vada ca nu poate sa spere la prea mult de la tine pentru ca desi ai ce happy "in opinia lui " nu oferi nimic happy! Putina lumea doreste sa aiba ceva de la care nu are nimic de castigatwinking!
Chiar daca nu vrei neaparat happy nu trebuie sa ii dai iluzii si sal pacalesti dar fa'l curios, sa spere macarlaughing!

| Daniel123 a răspuns:

Epic! Copii!

| LeuTz a răspuns:

Nu simte nevoia sa te vada dezbracata langa el ci doar sa iti atinga corpul, pielea. Daca esti mica nu ai cum sa intelegi.Esti cam disperata prin faptul ca a facut si el o gluma cu bluza iar tu l-ai repezit imediat de parca ti-a propus ceva.Ai grija asa cum il ai asa poti sa il si pierzi

| AnaSury a răspuns:

Baietii astia...
Niciodata nu ii poti intelegewinking
Si daca ai impresia ca i`ai inteles o sa iti dai seama la un moment dat ca nu e asawinking
Eu ic sa mai ai rabdare pentru asa cevawinking
Cu rabdarea treci si mareawinking
Ai grija de tine si de corpul tauwinking
Ira despre baiat nu stiu ce sa zic.
Oricum se poate sa fi fost si o glumawinking
Cum zi siz si tu daca tu radeai de el, poate a vrut sa rada si el putin de tinewinking

Răspuns utilizator avertizat
| stefanya_5209 a răspuns:

Pai.Ori vrea sa faceti sex.Ori pur si simplu vrea sa fie langa tine.Nu stiu. Fata baietii sunt greu de inteles.si daca stii ca te iubeste.sincer. poate vb serios si vrea doar sa fie langa tine.Dar daca nu.Mai departe tu alegi daca vrei sa faci pasul asta.winking
Niciunul dintre noi nu iti poate interzice sau sa te indemnam.Trebuie sa fie alegerea ta.Dar daca e sa fie prima oara.ai grija sa fie perfectwinking

| pink10 a răspuns:

Esti nebuna fato! In locul lui ti'as fi dat papucii laughing E iubitul tau si vrea si el sa fie cu tine straight face Nu neaparat sa se culce cu tine straight face Ti se pare ceva anormal? Mie nu... De ce te temi?

| Lovely a răspuns:

Baiatul gandeste foarte bine. dar tu ce vreid e la o relatie? Toata viata vrei doar intalniri, saruturi si atat? Daca vei studia vreodata psihologia vei invatat ca sexul reprezinta Trebuinta primara a omului la fel ca si hrana; nu e ceva de condamnat; e ceva ce simti