| andradaaa_2723 a întrebat:

Astazi vorbeam cu prietenul meu prin mesaje, iar eu radeam de el ca la urmatoarea intalnire o sa-mi iau ceva de imbracat pe gat, sa nu ma mai poate pupa pe gat.si mi-a zis ca dk il incurca bluza mea o da jos, eu m-am suparat cand mi-a zis asa si i-am spus "nu iti dai voie, si de fapt u vrei doar sa te culci cu mine, si apoi o sa-mi spui pa" si mi-a zis ca il inteleg foarte gresit, ca nu e genu si apoi mi-a zis "da nu facem nimic rau, vreau doar sa-ti simt corpul langa al meu gol" m-a km enervat.nu inteleg, dc a zis asa, de ce simte nevoia doar sa ma vada dezbracata langa el? rog seriozitate.nu am facut nimic pana acum nici nu mi-a propus.

Răspuns Câştigător
| clovnul a răspuns:

Tipic varstei de 15 16 ani laughing) ar fi trebuit sa povestesti si tu de cat timp sunteti impreuna. daca va intelgetzi bine.winking si chestii de genu.winking intr-adevar era un apropo sa se culce cu tine... macar prin mesaje puteai sa-i dai un pic de satisfactie si sa vezi pana unde ajunge el prin mesaje. si dupa cand eratzi fata in fata puteai sa-i mai tai un pic elanu nu ai facut prea bine happy da in fine. sunt baiat nu cred ca esti de aceiasi parere cu mine

13 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Toti baietii au asemenea fantezii, dar unii(cei "draguti") stiu cum sa ascunda asta

| ELLSSA a răspuns:

A fost un propus cu subinteles, intelegi?

| Buttercup30 a răspuns:

Ce raspunsuri de nimichee hee
Clovnul merita funda

| Diana1d a răspuns:

Tot ce vrea e sa te bage in pat.Dai papucii cat mai repede spre binele tau.Sau,eventual daca vrei s-o faci cu el.e decizia ta.

| Darius_6848 a răspuns:

Hmmm eu zic ca e un pretex sa te bage in pat sad. la 16 ani nu vrei ceva serios, si nu mi-e rusine sa spun dar foloseam cam aceleasi cuvinte si aveau rezultate. ai grija de u :* punete u pe primul loc si daca merita, dupa il pui pe el tongue

| Evangeline a răspuns:

Da' ce fetita cuminte esti! laughing
Data viitoare cedezi, cum fac toate, de altfel.

| Evangeline a răspuns:

Da' ce fetita cuminte esti! laughing.
Data viitoare cedezi, cum fac toate, de altfel.

| igori001 a răspuns:

Nu ai pentru ce te supara pe el ca el daca te iubeste si tine la tine яшсштв ми asta nu inseamna ca doar vrea sa se culce cu tine este normal ca daca va iubiti sa va simtiti alaturi corpurile si asta nu-i nimic grav si asa ca nu fi suparata pe el poate si este o incercare sa vadacum o sa reactionezi la vb spusa...

| miky_4769 a răspuns:

Ori te place si dezvolta un cult al feminitatii tale absolut(ceea ce e putin probabil) ori e increzator in fortele si textele lui si considera ca odata ce vei fii goala langa el va putea merge mai departe cu tine. Bafta!

| betty17 a răspuns:

Hm.am mai auzit texte din astea...,, vrea sa-ti simt corpul", tipic masculin...majoriatea sunt la fel. stiu din propie experienta desi la mine NU s-a ajuns mai departe! laughing eu zic ca vrea doar sa intretina relatii sexuale cu tine. spera ca daca o sa fii goala o sa-ti vina si tie chefulsmug laughing

succes

| Andru_6975 a răspuns:

Nu ai specificat de cand sunteti impreuna... ca sa pot sa-ti raspund daca sunteti dor de cateva saptamana inseamna ca doar vrea sa se culce cu tine. daca sunteti de mai mult timp inseamna ca vrea sa te stie doar a lui big grin.

| romina_9544 a răspuns:

Pai
asta au baietii in cap

doar chestii si prostii
ai facut bine daca i-ai dat papucii3.
funda si vot? xD

| noname14 a răspuns:

Si eu credeam ca prietenul meu vrea doar asta de la mine...Si nu eram sigura ca vreau sa fac acest pas cu el.Dar dupa ce am facut.au mai trecut 2 luni...si nu ne-am despartit si ne intelegem extraordinar de bine. daca tu crezi ca e cazul sa faceti acest pas poti oricand sa-i spui ca vrei.bineinteles ca tu il cunosti mai bine si stii de ce e in stare daca crezi ca vrea doar asta de la tine lasa`l mai bine. Sper sa-ti fie de ajutor raps meu:*:*