| DUTCH a întrebat:

Asteptati liceu? :X:X:X:X sa va dati mari cu noile haine si bronzul de la corbu? :X:X:X si fetelor, sa va machiati mult mult ca la nunta, sa fiti frumoase si cu tocuri de curva, asa trebuie sa arate prima zi. si sa barfim mult pe altii cum s-au imbracat si daca mai poarta hainele de anul trecut :X:X:X daca va transferati sa nu va faceti griji, purtati ce vrei ca nimeni nu va sti ca hainele sunt de anul trecut. abia astept sa ma laud cu ce mi-am cumparat si cat de bine voi arata :X:X:XX:X:X: Funda

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nici o pitipoanca care se simte nu o sa-ti raspunda, pariu? laughing

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pitipoanca.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
eu sincer nu astept sa vina prima zi de liceu...si sigur voi intalni si eu fetele pe care le-ai descris si tu mai sus, stai chill asa e lumea din ziua de azi:-s

| Snk01 a răspuns:

Doamne DUTCH da-ti destroy laughing)

| alexandra12058894 a răspuns:

Hey happy
Eu nu merg la liceu... inca sad dar tot astept prima zi de scoala. Nu o sa port tocuri de curva dar de machiat ma machiez putin si da o sa ma laud cu hainele ca asa sunt eu ma laudaroasa laughing

| SekReT a răspuns:

Daca te-as intalni in liceul meu asa ti-as baga capul in toaleta si as trage apa pitipoanco rolling on the floor laughing oh go on

| adb a răspuns:

Vai de capul tau...