| Marius22222222222 a întrebat:

Atenție ce urmează e real.ieri copilul șefului meu a împlinit vârsta de 5 ani și bineînțeles am fost invitat.fiind un om cu bani grei a făcut o petrecere pe măsură acasă.cat am dus din marfa acasă lui șefă la un momendat sa aplecat sa desfacă o cutie și efectiv sau văzut Sanii în toată splendoarea.acum mă miră că nu am avut nicio reacție eu care de obicei sunt ușor de "activat"și ea chiar arata bine.ce părere aveți? de obicei in cazuri de genul mi se făcea p...deja par.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

În anumite situații când ești în public, creierul știe asta și este ușor inhibat, de aceea corpul tău nu se manifesta ca într un moment când ești cu adevărat liber și te poți concentra doar pe ceea ce simți

17 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nicio parere.Nu trebuie sa te activezi la orice pereche de sani sau buci pe care arunci ochii.

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Așa e

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Cum am zis pe deoparte eram in blugi și era riscant

| sammie a răspuns:

Aw man, du-te inapoi la fanteziile cu fosta, aia era deja insurata.

| Marius22222222222 explică (pentru sammie):

Cu fosta nu sunt fantezii ci doar amintiri

| sammie a răspuns (pentru Marius22222222222):

Exact, ramai la ele. Las-o pe aia.

| Marius22222222222 explică (pentru sammie):

Aoleu da ce ii fac am zis că arată bine

| Ilovedinero a răspuns:

Toti oamenii au in viata momente si momente.Sunt momente in care te exciti numai cand o vezi pe ggk-ta la fata si alte momente cand nu te exciti nici la oral.

| Marius22222222222 explică (pentru Ilovedinero):

Așa o fi.pe deoparte bine că a fost așa că eram in blugi.da-ti seama ce imagine de ansamblu aveau toți invitații

| Marius22222222222 explică (pentru Ilovedinero):

La oral? greu de crezut

| FindMyName a răspuns:

Poate nu te-a atras neapărat, nu înseamnă că cum vezi o femeie, gata îți e și sculat Turnul Eiffel.

| Marius22222222222 explică (pentru FindMyName):

Sincer de obicei îmi mai fuge așa cate un ochi după ea:d

| andreeaeml1200 a răspuns:

Poate de fapt nu-ți mai plac femeile happy

| Marius22222222222 explică (pentru andreeaeml1200):

Buna glumă.

| Marius22222222222 explică (pentru andreeaeml1200):

Pot refuza orice pe lumea asta dar femeia niciodată.mai ales la cum arată ea

| DoamnaLalea a răspuns:

Nu vad asta sa fie o problema. Nu trebuie sa ti se scoale imediat cand vezi o femeie