| minime3 a întrebat:

Ati aplicat regula "no contact"? S-a intors persoana iubita? Dar daca da a si ramas, sau a plecat din nou? Va e bine acum? Cum ati facut? Am nevoie de ajutorul vostru!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O persoana care cere pauze in realtii, incearca sa te anunte ca vrea sa rpa relatia fiindca nu-i fericit (fericita) ori si-a gasit pe altcineva.
Fara contact = fara sentimente, fara dragoste, fara nevoie de a te vedea!

| Hyperion7 a răspuns:

Știi cum se zice, un pahar o dată spart, nu va mai fi la fel!
Așa și aici, decât să primești iubire cu porția, din mila, mai bine treci peste!

| Mădăd26 a răspuns:

Regula "no contact" apare atunci cand ți se ia de partener, atunci cand vrea pauza înseamna ca 80% din ceea ce simte este sa-si vada de propria viata sau sa fie cu altcineva. Iar daca se intoarce înseamna ca vă tine drept roata de rezervă. În cazul în care nu i-au functionat planurile se reintoarce la ce avea deja sigur.