| Blossomis a întrebat:

Ati auzit ceva de un targ de licee, Daca da ce se intampla acolo.MAine ma duc la un targ de licee si nu stiu ce e alarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Targul liceelor este un targ in care fiecare liceeu are taraba lui si mergi la fiecare liceeu si ei iti prezinta oferte profilurile existente la licee activitati si multe altele. Ei ( reprezentanti ) iti pot raspunde la cate inbtrebari vrei sa le pui si iti vor da chiar si un pliant. Acest targ e o ocazie f buna ca sa te hotarasti la ce liceeu vrei sa mergi ( daca acum esti in clasa a 8-a ).