| YukyTsukiyomi a întrebat:

Ati avut momente cand credeati ca este prea frumos ca sa fie adevarat?

Răspuns Câştigător
| Icecream15 a răspuns:

Da..sunt momente minunate..ar fi frumos sa am parte numai de asa momente placute!

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da..am avut momente de genul acesta

| Patrăţel a răspuns:

Da. Dar preferam sa nu le mai traiesc, decat sa infrunt realitatea dupa aceea! ^^

| eliaclodia a răspuns:

Da! Dupa ce am nascut am cazut intr-o stare de nu-mi vine a crede. Care m-a tinut ani.
descoperirea universului interior la diferiti prieteni m-a trimis tot la starea: nu-mi vine sa cred...

| KasdfghjNY a răspuns:

Foarte,foarte multe.Sunt momente foarte frumoase, sfatul meu este sa incerci sa pastrezi persoana care ti le creeaza! PS: Iti urez cat mai multe momente din astea!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut astfel de momente. Dar realitatea mi-a tras o palma si m-a trezit din vis.

| bloodyhell a răspuns:

Da

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Nu am avut niciun moment fericit in toata viata asta de rahat.

| DaniAdrian a răspuns:

Da am avut, si sigur o sa mai am, nu regret nici un astfel de moment.

| XyYx a răspuns:

Da. Dar din pacate au trecut mult prea repedesad

| IuliaRoxana a răspuns:

Da de mai multe ori.Dar m-am trezit si am realizat ca de fapt era frumos sa fie adevarat

| adryanoo a răspuns:

Daa!

| magiktiesto a răspuns:

Da,de foarte multe ori

| didiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Da, dar stai linistita, trec cat ai zice " peste " oh go on

| Asp1r1NNa a răspuns:

Am avut muuulte momente de genu`. Cele mai multe alaturi de persoana iubita blushing.
peace.