| Anablondyi a întrebat:

Ati avut vreo poveste foarte amuzanta? dau funda la cea mai bunawinkingwinking

9 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

A mea e cea mai buna dar nu o dau pe post rolling on the floor) e prea lunga si in plus are momente mai...nail biting private big grinlaughing

| stefangeles a răspuns:

Da aseara am castigat la un joc si l-am pus pe amicu meu sa mearga la o cafenea sa cera hartie ca are diaree ...hahaha sa radem...

| Maya_9911 a răspuns:

Well, povesti amuzante sunt multe. Ce'mi vine in minte acum?! Ora de fizica, inculpatul - colegul meu drag, victima - Doamna profesoara de fizica, in varsta de 60 de ani, stafidita. Cum naiba ma sa'i pui mana pe fund in timp ce scrie si sa'i zici "Ah ce buna esti!" si ea sa se intoarca si sa spuna " Da O_O am inteles."

| sticks_2956 a răspuns:

Eu eram in King-Art cu doua colege si un coleg.Colega mea era prin preajma si eu ma uitam fara nici un fel de interes la accesorii pana ce colegul ma trage de mana si imi arata un cercel intr-o vitrina,cu multi altii,apoi ma intreaba:"cum,asta se baga in buric?:o".Eu:"pai logic Raul,uite Andreea ce faine sunt!" si in timp ce ziceam asta am intins mana in spate(unde eram sigura ca se afla colega mea),am prins un brat, l'am apucat cu ambele maini si l-am tras inspre mine! Si mare mi-a fost mirarea cand am vazut langa mine o tipa care se holba ciudat la mine si pe care o tineam "intamplator" de mana!laughing
Am inceput sa rad, si apoi mi-am cerut 1000 de scuze(sau invershappy ), a ras si ea, si au ras si colegii mei saptamani intregi de neglijenta mea!big grinlaughing
Asa ca invatatura din intamplarea asta e big grinESCHIDE-TI OCHII!laughing

| JustMelavJustMe a răspuns:

Nu pricep categoria dar in fine.pai sa vedem thinking ceva amuzaaant...
Pai azi colegii mei s-au apucat sa puna muzica.si era una care inceppea cu un strigat"Yaaaaaaahoooooooooo!" si unu' mai fraierash asa a inceput sa danseze...se bataia.cracana.dadea din fund. discoo etc. Si cand l-am vazut nebunii de baietii au inceput sa-l filmeze cu telefoanele laughing Saracu' avea o chii inchisi, in fata clasei dadea din c*r si toti din clasa erau fix langa el si il filmau si se tineau de nas sa nu rada.saracu'
Eh si cand si-a dat seama(pe la sf. pauzei) a inceput dsa urle si s-a uitat la filmare pocnea de ras rolling on the floor Apoi a incercat partea a-2-a dar n-a iesit la fel de bine (cand incepuse sa danseze -tot cu ochii inchisi- a sarit unu'in fata lui intr-o pozitie mai perversa si atunci am pocnit de ras.era sa fac pe mine! A 3-a parte a fost facuta cu un dobitoc din alta clasa. singurul care a acceptat sa faca asta dar nu i-a iesit asa de hilar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......2-ani-mai/

Umilitoare chiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte amuzante povestile voastre, am ras cu lacrimi.

| Raluka_4863 a răspuns:

Da am eu o poveste amuzanta, acum cateva zile eram la scoala pe coridor, eu cum sunt de felul meu un pic mai nebuna nu mi-am dat seama ca toti elevii erau lipiti de perete, eu in gandul meu credeam ca gata le e teama de mine. Ceea ce nu stiam eu era faptul ca directorul era in spatele meu injuram, dansam, strigam in gura mare ca nu mi-e frica de nimeni nici de director ca el pe langa mine e un ****laughingrolling on the floortoti imi faceau semn sa tac dar eu nu, asa era sa am nota scazuta la purtarelaughingpff ce vremuri.Sa nu faceti ca minewinking