| Luana_2583 a întrebat:

Ati avut vreodata impresia sau vi s-a intamplat sa va indragostiti de o persoana de acelasi sex? Cum a fost? ce ati facut?
Stiu ca asta e ceva intim dar mi s-a intamplat si nu stiu ce sa fac.
HELP!

Răspuns Câştigător
| BettyEllA a răspuns:

Nu. totul e doar in capul tau.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da,eu sunt indragostita de angelina jolie laughing ma rog, acum vb de fete.cand vezi o tipa f frumoasa,o admiri, nu'ti poti lua ochii de la ea, e ceva normal.insa daca iti doresti o relatie intima cu acea persoana de care vb, e posibil sa fii bi-curious(e o moda in ziua d azi), sau s ai alte orientarihee hee

| andreeutzaa a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar eu cred ca multi suntem ipocriti.Adica eu cred ca in fiecare din noi se ascunde o persoana bisexuala.Suntem atrasi si de acelasi sex si de sexul opus.Dar multi sunt ipocriti sau mai rau, au o mentalitate inchisa si traiesc crezand ca sunt eterosexuali. Oricum si daca ti s-a intamplat, nu vad nimic rau in asta.

| simona_3709 a răspuns:

Da poate am avut odata o impresie dar cu timpul mi-am dat seama ca era o mare prostie.
S-ar putea sa confunzi prietenia dintre doua persoane de acelasi sex cu dragostea ceea ce nu e prea ok.
Renunta la ideea ca te-ai putea indragosti de o persoana de acelasi sex ca si tine, totul vine din mintea ta happy
Numa` bine :*