| IQOnly a întrebat:

Ati avut vreodata intamplarea ca o fata foarte frumoasa sa va plictisiti de ea si apoi sa o schimbati cu alta?

4 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

Eu sunt fata si mi s-a intamplat cu baieti...cand i-am vazut mi se parea foarte frumosi, nici nu ma gandeam ca s-ar putea uita la mine.,. si cand am stat cu ei nu imi mai placeau big grin

| DrViorel a răspuns:

Depinde, doar pentru ca este frumoasa nu inseamna ca trebuis a ramai cu ea, conteaza multe lucruri la o relatie, comportamentul, asteptarile, sunt multe. Dar raspunsul este Da mi s-a intamplat de foarte multe ori si nu ca as vrea sa ma laud, dar anumite fete cautau alceva la mine nu pe mine ci, ma intelegi ce vreau sa spun. Succes in dragoste si o zi buna sa ai!

| motanelul a răspuns:

La persoana cu, care stai cel potin pentru mine frumusetea conteaza doar 50% trebuie sa fie si inteligenta sa stie sa se comporte sa aiba un suflet bun si sa tina la mine.pana acum nu mi s-a intamplat sa ma plictisesc de cineva.

| esperado a răspuns:

Da pentru ca la un moment dat a pus un fel de stapanirepe mine, si a inceput sa fie prea posesiva vorbeam la tel in jur de 5-6 ore pe zi eram tot timpul controlat incepand cu ora 06. 00 iar seara vorbeam pana la ora 02. 00 a trebuit sa renunt ca nu mai rezistam nici fizic si nici psihic