| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata relatie cu o fata din afara? nu ma refer neaparat la relatie la distanta ci la o relatie care ati avut-o cu o fata din alta tara si ati trait cu ea... daca da, cum e?

3 răspunsuri:
| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Vreau sa spun cum sunt..cum se comporta? stiu ca nu au aceleasi obiceiuri sau mentalitati ca noi dar...e oare dragostea adevarata care i-ar oferi-o unui co-national?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la o fata de alta nationalitate, nu? acelasi lucru. Nu sunt mai speciale fetele din America sau Norvegia. Mentalitatea difera in aproximativ, dar oamenii speciali sunt imprastiati pe tot globul pamantesc.

| Nature98 a răspuns:

Pai este o senzatie nasoala sa stii ca tu esti in tara si ea ina alta tara. Daca ma intrebi pe mine nu te sfatuiesc sa mai stai mult cu ea pentru ca vei avea de suferit iti zic din proprie experienta