| Pamflezistul a întrebat:

Ati citit "UDREACATIST" (cautati-l pe google), un pamflet rolling on the floor dedicat Elenei Udrea si acatistelor ei?!

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Http://www.alinfarcas.ro/2009/05/29/udreacatist/
Mie personal, nu mi se pare o realizare satirica de exceptie. Dar, gusturile nu se discuta. oricum, multumim pentru ca ai impartit cu noi!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cine mai esti, Mircea Badea?

| elena a răspuns:

Tu esti ...alinfarcas.ro?

| Pamflezistul explică:

Vali, merci de citire. Alta data o sa ma chinui mai tare.winking

subzero - Nu-i asa ca n-ai avut nici macar curiozitatea sa citesti? Numele tau spune tot. happy

| Pamflezistul explică:

Elena, il intrebi pe subzero ori pe mine?

| cristinadaniela33 a răspuns:

Dragut pamfletul, desi ar trebui sa faci unul pentru intreaga politica din Romania. Este greu de crezut ca, in conditiile actuale, cineva, oricat de bun profesionist ar fi, ar putea schimba radical situatia turismului romanesc! Si asta pentru ca adevaratele probleme se situeaza in cu totul alte domenii de activitate. Nici cu d-na Udrea nu ne laudam, dar pana la urma face si ea ce fac si ceilalti, traiesc bine pe banii nostri. Si acum nu vorbesc despre tine in mod special, insa se pare ca la noi, nu conteaza ce au facut sau n-au facut altii pana acum (si inca fac) ca sunt barbati, noi hai sa dam in Udrea ca-i femeie, mai e si blonda si prostuta. Sa dam si in EBA si ale ei buze "a la bamboo", si asa parca ne merge mai bine si uitam de toate celalalte suturi in fund pe care ni le dau politicienii. Una peste alta, felicitari pentru creatie si talent. Ar fi dragut sa vedem pe viitor si un pamflet despre iliescu de exemplu, si tot ce a facut el pentru romania, la fel si nastase cu a lui tamara, ce zici?; )