| anonim_4396 a întrebat:

Ati excitat vreodata un profesor doar din priviri?big grin

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu am incercat niciodata asa ceva, pentru ca intotdeauna mi-am respectat profesorii si nu mi-as fi permis o asemenea magarie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar privirea are cumva gura sau ceva mai pervers ca sa se excite proful?!
Nu poti sa ai puterea asta asupra unuia daca nu ai si alte atuuri, de ex: sutienul la vedere, limba peste buze miscandu-se senzual...etc!

| Barajag a răspuns:

Tu ai avut puterea asta, ca la mine nu a mers?laughingGlumesc, cum sa fac asa ceva? Aveam niste profesori foarte exigenti, daramite sa-i mai excit, de fapt habar nu aveam ce e aia pe vremea cand eram la scoalalaughing

| Antonimu a răspuns:

In completarea lui floom zic:. Daca nu ai chiloti la vedere, si o pereche de colanti pe tine... si daca nu te apleci dupa creta, nu prea ai cum laughing

| lavyBandB a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?laughing

| darkeyes a răspuns:

NulaughingDe ce as face asta? Mai ales daca e un bosorog? La ce ma ajuta.Sa se tina dupa minelaughing
Dar tu big grin?

| madalina182 a răspuns:

Nu stiu daca s-a intamplat asta... dar l-am facut pe un meditator de mate sa ma sarute si sa ma invite in oras!

| madalina182 a răspuns:

Asta s-a intamplat dupa ce am dat bacul!