| wannabe a întrebat:

Ati facut vreodata sex chiar daca unul dintre parinti era acasa? Daca da, atunci cum a reactionat dupa ce partenerul a plecat?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu am facut asa ceva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar a dat peste mine cand faceam sex. Asa a invatat sa sune inainte si sa nu mai vina neinvitata la mine acasa.

| DavidC a răspuns:

Mama a intrat la mine in camera fara sa bata la usa si m-a prins in timp ce o fosta iubita imi facea sex oral, nu am m-ai avut reactie, m-am blocat cu penisul erect in vazul ei.A ramas nemiscata cateva secunde, a zambit si a iesit afara. Dupa ce iubita a plecat, mama mi-a spus "nu ii cam mica(18 ani) fata pentru asa ceva? i-ati una mai matura".Mi-a spus zambind

| wannabe explică (pentru DavidC):

Fa-te scriitor