| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in grup:Cate persoane au fost? Cati baieti si cate fete? Care chestie va placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Da.Vara asta de ziua unui var am fost vreo 15 baieti si vreo 12 fete.Si pe la 2 noaptea au mai plecat si ramasesem doar eu cu prietena 3 verisori deai mei cu prietenele si doi tovarasi tot cu prietenele.Tin sa mentionez sa eram beti ca daca eram treji era un pic jenant.Si am inceput de la un joc (adevar sau provocare)si neam dezbracat unu cate unu.Si asa am inceput toti. Faza tare este ca am facut schimb te fete rolling on the floor.A doua zi cand neam trezit ne era o rusine fata de fete.Dar a fost misto pentru-ca toti suntem ca frati si na.Si chestia care mi-a placut este ca am f**** mai multe fete odata rolling on the floor.Ps fata care era cu mine era doar o prietena asa pentru scurt timp.

14 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Da, cu cu 49 de persoane! Nu-mi mai amintesc thinking Ce mi-a plăcut mai mult? Că uni se cam grăbeau cînd coborau din autobuz și nu prea aveau timp de micile detalii big grin
Pfff. ce întrebări mai pui!

| BGI a răspuns (pentru Ionutzzzuuuu):

Omg. Teach me master.

PS: Intoarce-te la cartile de colorat!

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru BGI):

Ma copile du-te si culcate si nu mai aburi pe aici.

| BGI a răspuns (pentru Ionutzzzuuuu):

Nu stiu care e mai copil dintre noi 2. Tu, cand ne povestesti filmul porno vazut aseara, sau eu ca nu am ce face si rad de tine?

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru BGI):

Se vede in pana mea ca nu esti iesit din oras, si se vede ca umbli doar cu persoane de ****. Mergi ma si tu prin alte tari si gaseste-ti si tu niste tovarsi adevarati.Cand o sa-ti gasesti niste tovarasi cu care poti face orce zi-mi si mie.Se vede ca nu esti iesit in lume.Da ce stau eu sa ma chinui sa-ti explic ceva ce nu poti intelege.

| BGI a răspuns (pentru Ionutzzzuuuu):

Stai jos. Ai nota 4. Hai sa facem un exercitiu. Imagineaza-ti ca postul tau e scris de mine. Ai crede tot ce scrie in el?

| BGI a răspuns:

Ca sa iti raspund pe scurt, am demnitate si ma respect cat de cat, indeajuns de mult incat sa nu fu.t/sarut p. izda la vreun apropiat. Sunt indeajuns de multe p. izde pentru fiecarewinking. Iar de petreceri si mers la curve cu prietenii, stai calm, ca astea sunt facute de mult, si de multe oriwinking

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru BGI):

Ah da.Pai aici se vede.Pai sa stii ca intre tovarasi nu trebuie sa fie cearta de la o pisda.Si n-am zis ca nu sunt pisde.Si nu fi asa de sigur pe tine ca pe drumul pe care tu ai inceput sa mergi eu ma intorc obosit.

| BGI a răspuns (pentru Ionutzzzuuuu):

Stai calm, ca stiu ca intre prieteni nu trebuie sa fie cearta de la p. izde, dar in afara celor spuse mai sus, inca nu am ajuns in situatia in care chiar sa nu am ce f.utewinking

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru BGI):

Eu n-am zis ca n-am ce ****.Ala a zis cine a facut sex in grup.Nu a zis cine are de ****.

| BGI a răspuns (pentru Ionutzzzuuuu):

Nu era mai simplu sa spui: "Da." si atat? Nu te cred ca nu ai facut sex in grup. Dar Detaliile nu prea imi vine sa le cred. Si eu am facut asta, dar tin pentru mine toate detaliilewinking

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru BGI):

Vrei id'urile la aia care a fost in seara aia?

| Delicv3nt a răspuns:

Copii prosti, mai visati mult?

| anonimu35 a răspuns:

Dar vai de capu vostru nici nu stiti sa ****ti si ziceti ca ati f.utut bah copile tu nu mai zii la astia ca te-ai f...t cu toate fetele ca mor astia pe aici ca iei nu au f. utut atatea fete.Io nu mi-as da prietena sa mi-a f. ututa altu ca nu mas simti bine tu te-ai simti?