| Stochel a întrebat:

Ati facut vreodata sex oral sau pozitia 69 si sa ejaculati in gura iubitei voastre si dupa sa o săruti pe gura

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Am sărutat-o fără sa îmi dau seama ca am ejaculat în gura ei înainte de sărut. Nu a fost rău.

| Stochel explică (pentru Sofer):

Dar i-ai facut si tu oral ei? Dar oricum este placut cand ejaculezi in gura ei asta cu sărutul după ramane la aprecierea fiecaruia

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

69 am făcut, dar când am simţit că-mi vine m-am oprit că ştiu că ei nu-i place.de-i plăcea normal că nu mă opream.

| blackann a răspuns:

Da