| Oanny a întrebat:

Ati fi in stare sa va sacrificati vederea pentru persoana iubita ca in acest video? http://www.youtube.com/watch?v=h9nS834cBzc Aveti rabdare si vizionati-l pe tot, pentru ca e foarte frumos:X

7 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Acum iti pun eu o intrebare : Ti-ai sacrifica viata pentru cineva aka "persoana iubita"

| ahlrh a răspuns:

Un sincer, da.
Cel puțin aceasta este părerea mea, eu nu am avut o viață roz în plan sentimental, iar din această cauză. ași face orice pentru persoana iubită.
Iar despre videoclip:
L-am văzut acum 2 ani. Mie sincer, mi-a plăcut.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sicer oricat de mult as putea iubi o persoana nu as face asta, imi pot da viata pentru copii mei, dar pentru un barbat niciodata! frumos clip dar este doar o poveste! funda?

| MinoreBay a răspuns:

Da sincer da.pentru ca il iubesc f mult mi-as da si inima pentru el m-as sacrifik pentru el pentru ca e dragoste adevarata si sntimentele care le simt pentru el sunt magnifike

| TheSpecialOne a răspuns:

Sa fiu sincer nu am inteles clipul prea bine dar pana la urma s-au operat si s-au vindecat amandoi, nu?

| Oanny explică:

@IngerulSiDraculTau asta nu e o intrebare pentru funda...
@CoolBanana fata si-a pierdut vederea asa ca barbatul i-a dat ochii, cam asa am inteles eu ca s-a intamplatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau...
Foarte trist, nu pot să cred cum a putut face el asta.
Sincer, nu știu dacă aș avea curaj, mi-ar fi mai mult teamă, nu știu să explic de ce. Foarte, foarte trist...