| alin88 a întrebat:

Ati fost surprinsi vreodata de catre parinti sau alte rude facand dragoste cu partenerul/partenera vostru/voastra? laughing
Cu putin inainte sa fac 18 ani a venit prietena mea la mine. Eram singuri acasa, ai mei fiind la serviciu. A venit maica-mea de la serviciu si, nestiind ca era si prietena la mine, a intrat in camera sa-mi zica ceva. N-a mai apucat sa zica nimic rolling on the floor. Eram calare unul peste altul in pat cu patura peste noi rolling on the floor. Daca nu aveam patura peste noi ar fi vazut un veritabil film xxx rolling on the floor. A iesit rapid din camera si am auzit doar atat : " iertati-ma" de dupa usa laughing. Evident ca s-a dus toata partida amoroasa laughing. A fost pentru prima si singura data cand am vazut-o pe maica-mea rusinata laughing.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este teribil de jenant, nu-ti vine sa o mai privesti in ochi, mi s-a intamplat, dar n-a fost vina mea, a ei, ce cauta in camera mea cand eu am spus de nenumarate ori sa nu intre fara sa anunte.

| roxy_5007 a răspuns:

Da de tata.

| valy a răspuns:

Aaaaaaaaaaa...nu am patit chiar asa ca le-am pus interdictie la ai mei cand vine vreo fata acasa...asa ar trebui sa le faci si tu

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, soacra-mea cam la un an dupa ce ne-am casatorit. De-atunci sunt cam neprietenoasa cu ideea de a face dragoste ziua cand misuna toti prin casa.

| Tessy a răspuns:

Ooo ce sentiment ai avut tu atuncilaughing
Nu am fost...si sper sa nu mi se intample asta.

| pysi a răspuns:

Uhhhhhhh neka...cred ca treaba asta ar fi cea mai noasoala care mi se poate intimla in viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doamne ferește. Cât de imprudenți putem fi ca să fim văzuți în astfel de posturi?
Paza bună trece primejdia rea.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| gingasul a răspuns:

Legiuitoarea ai mare dreptate, ar fi bine daca unii dintre noi ar fi mult mai precauti / precaute cand se apuca de astfel de activitati!, trebuie luate niste masuri de siguranta cum s-ar spune happy

| Vizitiul a răspuns:

Tu ai facut sex nu dragoste, sau nici tu nu sti ce ai facutlaughing.