| Sandor12921 a întrebat:

Ați fost vreodată dominat de o femeie matura? In pat sau in viața de zi cu zi?

3 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Sunt, dar totul se intampla cu limita fiecare sa fie egal. Dar daca nu te deranjează alegerile ei si vrei sa fie fericita luand ea anumite decizii nu vad un lucru rau

| Piper987 a răspuns (pentru MValentin):

Cum sa fie o femeie dominatoare in pat? Ce sfaturi dai?

| MValentin a răspuns (pentru Piper987):

Vrei sa fie dominatoare in pat? In primul rand ofera-i incredere apoi încearcă sa o faci sa înțeleagă ca iti doresti asta, comunica cu ea si asta va ajuta mult