| RAY a întrebat:

Ati fost vreodata in FRIENDZONE? cum a fost? Cand ati realizat ca sunteti acolo?
baieti de ce sperati ca fetele frumoase o sa se uite la voi?
https://youtu.be/_mg8_w3HXfA

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

N-am fost acolo,, in primul rand nu am timp de prostii d-astea copilaresti, eu nu am rabdarea necesara sa vorbesc cu o tipa atata timp daca nu sunt atras de ea.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu ai inteles despre ce e vorba in intrebare

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai intrebat daca am fost acolo, nu am fost, simplu.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu ai fost vreodata atras de una care te vedea ca fratele ei?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu,,tu ai fost?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu stiu man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Asa de ocupat ești, n ai timp de nimic. Ntz, ntz

Și eu am fost in friendzone o singura data laughing)

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu in ce lista ma ti pe mine?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Eu nu am liste. tu ești o persoana apropiata.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Cioco m-a bagat acolo si sti si tu asta,asta e, e naspa sa fi in zona aia, hai sa fim doar prieteni, amici, ma atrage doar caracterul tau, personalitatea ta dar fizicul nu e ce vreau eu de la un iubit

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha,de ce ai permis asta?

Eu sunt om de bagat acolo? Ai impresia ca pierd vremea pe asa ceva?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Macar nu te-a amagit, era mult mai nasol asa, bro.

Gasesti tu pe una, are balta peste!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asta e, am sa abordez fetete mai putin fizic frumoase, sa fim seriosi o fata frumoasa nu va sta cu unu care nu o atrage fizic nici nici alea dragute in fine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing ha.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor) modestule. Tu ești om de băgat unde, daca nu acolo?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vrei sa zici ca acolo as merita sa intru? )))) ce pumn in barba!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Habar nu am! Nu știu ce fetițe placi tu și unde ești ținut sau unde meriti sa fii ținut thinking

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai impresia ca plac mai multe dintr-un foc? Ce parere gresita ai despre mine/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ești bărbat, e normal. Deci placi pe cineva totuși, după formulare. laughing Te-am prins!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu pot sa plac mai multe, una e sa ma atraga mai multe si sa plac doar una.

Da, imi place de cineva, dar nu o cunosti oricum, asta asa sa-ti satisfac curiozitatea.

| BlackRose03 a răspuns:

Am fost...acum vreo 2-3 ani.Dar abia acum vreun an am realizat ca pe atunci imi placea intr-un sens romantic.Nici măcar n-am fost buni prieteni.
Suntem colegi.
Imi plăcea la el faptul ca era prietenos cu toata lumea, zâmbitor si optimist.
In continuare e copilăros si rade mereu fara motiv in timpul orelor si imi amuză colegii cu glumele sale proaste si cu acel zâmbet de psihopat, dar nu am chef de relatii de pe acum.

| AndreiWeisz a răspuns:

Nu prea imi iau friendzone in general, imi cam dau si eu seama fetele la care am sanse si la care nu.