| anonim_4396 a întrebat:

Ati inceput viata sexuala? Si unde s-a intamplat? Valabil fete si baieti

15 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nup
@simi,da esti o curva daca asa ceva gandesti! Nu spui ca vrei s-o faceti in 3?! Dmne...
@Unnimeni si ce vrei sa spui? Prin a face sex acolo cu un tip oarecare (ca daca este intr-un club presupun ca il foloseste 1 noapte isn't?) si sa nu fie curva sau ce?!

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Inca nu mi-am inceput viata sexuala, dar daca ar fi sa se intample mi-ar place in CLUB – saruturi pasionale, dans fierbinte si apoi o portie de wild sex in toaleta barbatilor.smug. sau in LIFT. laughingblushing

| simiiii a răspuns:

Amstaff. Curva`i m.awinkingbatting eyelasheskiss. p.S cauta si tu prin dex ce-i aia curva buah baietasule si dupa adreseaza-mi mie astfel de cuvinte clar?

| simiiii a răspuns:

@unnimeni kiss.

| simiiii a răspuns:

@Castiel nu cred ca am mentionat ca o voi face cu un oarecare` deci...winking abtine-te! Daca tu mergi singur in club n-am ce-ti face.winking

| unnimeni a răspuns:

@amstaff; copil de 12 ani, nu mai pomeni cuvinte care nu le intelegi.

| unnimeni a răspuns:

@simiiii kiss

| unnimeni a răspuns:

@castiel nu a specificat ca va face sex cu un oarecare tip si nu ai de unde sa stii ca va fi doar pentru o noapte, cu atat mai mult faptul ca, cuvantul "curva" are alte conotatii decat cele ce reies din postarea lui simiiii, deci raspunsul tau e irelevant.

| Phutui a răspuns:

In sura la bunicu!

| CybeRAthlete a răspuns:

Da,de ceva vreme. eram cam ametit... rau tare si pur si simplu s-a intamplat. ea era la fel si aia a fost...
tin sa precizez ca avea experienta happy
bafta

| anca174 a răspuns:

Da. in pat, la el acasahee hee cred ca totusi prima data pentru noi fetele e cel mai ok sa o faci intr-un pat. e mai conformabil

| d3utzsa a răspuns:

Dap; x

s-a int la iubitul meu acasa cu care sunt si acum.
prm data nu a fost chiar asa de frumos, pentru ca a fost foarte dureros pentru aman2 cu toate ca el mai avusese alte rel sexuale cu alte fete, dar am plans aman2 de durerelaughing
dupa aceea a fost suuuper:X

| Onutza_8616 a răspuns:

Nubig grinlaughing nu mi-am inceput viata sexualabig grin

| penthouse a răspuns:

Simiii daca asa gandesti. esti o cur.va laughing

| penthouse a răspuns:

Ce ratati sunteti laughing aia o sa fie un tar.foc cand o sa fie mare laughing