| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Ati incercat vreodata sexul in 3?
Daca da, cum si cu cine? Si care tip?
Daca e cineva care era intr-o relatie cand a facut-o, v-a imbunatatit sau inrautatit relatia? Sau a distrus-o de tot?
Pt cei care nu ai facut-o... vreau parerea voastra despre acest subiect.

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu am încercat și nici nu vreau.Mi se pare jenant.

Răspuns utilizator avertizat
| AtashiNoBakaDesu explică (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Bine acum si tu laughing
S-a declarat ca 99, 9% din baieti au fantezia asta. Iar restul de 0, 1% nu recunosc ca o au. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Doηηa a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Știu...

Răspuns utilizator avertizat
| Toxique a răspuns:

Da, și este interesant, cool și pervers. evident contra cost, și cum nu le-au ajuns i-am lăsat pe ei să se satisfacă singuri :*!