| inspyred a întrebat:

Ati înselat vredoata sau ati fost înselati.

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte multi o fac dar la fel foarte putini recunosc. Diferenta dintre cele doua categorii este a celor ipocriti care nici picurati cu ceara nu admit asa ceva.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nici una nici alta niciodata.
Si ma simt mandru de asta ca nu am ranit pe nimeni si nici nu am fost ranit.

| Unicucebeea a răspuns:

Hahah
Intr-o relatie am fost inselata de 5 ori.
Si ultima s-a incheiat tot asa.
Im the lucky one, right?

| inspyred explică (pentru Unicucebeea):

*** men....realy sorry for you sad

| Scintilla a răspuns:

NU am inselat si nici nu am fost inselata, sper sa nu mi se intample niciodata.

| inspyred explică (pentru Scintilla):

Asta n-ai de unde sa stii!

| LeZizu a răspuns:

De inselat nu am inselat, dar am fost

| bogdanForever a răspuns:

Si si happy

| ForWhat a răspuns:

Am inselat o singura data. Pe fostul meu prieten. Era genul posesiv care imi dadea replici gen "Daca te prind ca ma inseli te bat si pe tine si pe el", iar eu mi-am pus ambitia sa vad daca o sa afle vreodata. Si nu a aflat. Iar...tot acest baiat am aflat ca m-a inselat in fiecare sapt cu cate una diferita (eram minora si nu voiam sa fac sex cu el) ceea ce l-a determinat sa-si satisfaca nevoile. Ce zici? E dragut nu?

| inspyred explică (pentru ForWhat):

laughing baieti nu mai fiti posesivi insistenti, sa o controlati ca o pierdeti bai tampilorwinking P.S. pana la urma ForWhat te-i culcat cu el

| ForWhat a răspuns:

Nu nu m-am culcat cu el si am facut cel mai minunat lucru din viata mea. Dupa ce am aflat totul cu siguranta regretam enorm. Sunt de parere ca pentru a face cu cineva acest lucru trebuie sa stii cu adevarat daca merita sau nu. Ptr mine sexul nu e o aventura

| inspyred explică (pentru ForWhat):

Stiu eu cateva duzine de fete care apreciaza sexul mai mult decat iubiti lor, tu pari a fi o floare rara una la un milion de gandesti asa diferit respect

| ForWhat a răspuns:

Ma faci sa rosesc :3 multumesc frumos. Ei bine eu am fost crescuta dupa anumite principii si sunt de parere ca toate vin la timpul lor happy