| Victor453 a întrebat:

Ati observat si voi ca in ultimul timp sunt prea multe intrebari despre pedofilie? (citi ani primesti pentru act de pedofilie? ce se intampla daca saruti o fat de 10 ani? etc)
Ce parere aveti despre asta?
Oare moderatorii chiar nu observa asta?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu pot sa ma rezum doar la acest gen de intrebari.
Dar sincer sa fiu, sunt multe intrebari care au scapat de sub control.
Doar cand vad atatea intrebari adresate de copii sub 14 ani cu referire la relatii sexuale, "ma minunez", atatea drame din "dragoste", atatea modele negative, nici nu stiu cum sa-mi descriu in cuvinte reactia pe care o am in astfel de momente, pur si simplu ma minunez si o ignor in acelasi timp.
Iar faptul ca intrebarile sunt moderate cu o intarziere foarte mare, strica mult.
Cel putin in aceasta categorie consider ca ar fi cazul ca intrebarile sa fie moderate/verificate inainte de a fi afisate pe site. Sau orice altceva, dar care sa nu mai faca asa de accesibile intrebarile si raspunsurile de acest gen, pentru ca ofera un exemplu negativ celor ce acceseaza site-ul la varste fragede.

Si desigur, exista niste persoane care chiar nu au idee de bun simt, de moralitate, de normalitate, adreseaza niste intrebari de toata jena, intrebari la care chiar nu ai ce raspunde, si chiar nu stiu de ce sunt tolerate asemenea specimene, de ce se promoveaza prostia in asemenea hal.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate intrebarile date de catre userul chiftea care mai multe conturi
ce parere sa am? sa i ia cineva ip ul si sa vina politia la el acasa, poate are hdd full de poze, filme porno cu copii sau chiar vrea sa si faca sex cu copii
din pacate ei fac ce pot, banare pe ip dar avand rds te scoti usor sau cu un hide ip care ofera multe ip urii

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pedepseste si daca saruti o fata de 10 ani!

Moderatorii nu stau noaptea la servici, sa patruleze pe forum, iar psihopatii si obsedatii sexuali, apar doar noaptea cu intrebarile lor perverse.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt ciudati sedentari. Acum nu stiu daca fac pe-a pedofilii, sau sunt doar trolli cu idei ciudate. Oricum, nu-s oameni ok la cap.
Moderatorii... Mi-au luat dreptul de a vota acum 3 ani, ca am dat prea multe negative unei moldovenci. Si au adormit asa. Daca ziceam public ca vreau sa ii bag un surub pe fund si sa o infiletez cu gura spre tavan, nu cred ca era problema.

| Victor453 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mda la injuraturi primi se uita, dar la... o...

| Freya1 a răspuns:

Da este ciudata dar poti sa raportezi cu cat faci mai mult asta cu atata isi fac prezenta probabil si admini.
Nu vreau sa stiu cat este de bolnav tipul dar presupun ca ceva are...

| Victor453 explică (pentru Freya1):

Am spus si eu asa!)

| Staif a răspuns:

Nu observa nici altele mai grave. Uita-te la intrebarile de seara. Si la raspunsuri. Cred ca nu le pasa.

| Victor453 explică (pentru Staif):

Mda, pacat de asa moderatori(

| Socke a răspuns:

Nu nu observa, in rest stau sa observe daca-i injuri pe alti.
doi la mana TPU este un site special pentru intrebari, orice intrebare este permisa.
E trist faptul ca minim 5din10 persoane posibil sa fie un pedofil.
Daaaar vorbind serios, daca saruti o fetita de 10ani, nu esti direct pedofil.E adevarat este un act de pedofilie pentru ca simti o atractie sexuala asupra unui copil, dar atata timp cat fetita nu e violata si nimeni nu afla de incident scapi basma curata.

| YouandI a răspuns:

+ fete care și-o trag cu mai multi. Unde o să ajungem in stilul asta?