| candycane16 a întrebat:

Ati patit asa ceva: sa-ti placa o persoana, sa n-o vezi ceva timp si apoi s-o intilnesti din nou si sa ti se reintoarca sentimentele? exista asa ceva?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daaa...exista sa iti dau un exemplu? Eu am vb 5 ani cu actuala sotie, apoi ne-am certat cand eram prieteni da? Apoi eu am cunoscut o alta fata cu care de altfel m-am casatorit! Dupa 3 luni am vazut ca eram doua linii parelele...am divortat! Apoi m-am reimpacat cu fosta si in ianuarie fac 20 de casniciee! Ce zici? bafta!

| monyk a răspuns:

Buna,da am patit.Am fost despartita de cineva 4 luni si cand am crezut ca l-am uitat l-am revazut si mi-au venit in minte toate amintirile cu el si mi-au revenit toate sentimentele pentru el, apoi ne-am impacat si am fost 2 ani impreuna, dar soarta a vrut ca noi sa fim separati, nu ca am vrut sa ne despartim ci din cauza circumstantelorsad...acum stau si ma gandesc ce voi simti cand il voi revedea cand va veni acasa, ca acum nu il pot vedea.

| Lacoste a răspuns:

Da, exista asa ceva, am patit si eu.Cand revezi persoana respectiva dupa un anumit timp, iti revin toate amintirile, tot ce v-a unit candva.