| Ingrid16V a întrebat:

Ati patit vreodata sa nu va sune iubitu' deloc toata ziuasadwinking?
Cum ati reactionat? ce ati facut?happy
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| eme a răspuns:

Da, s-a intamplat si eu am incercat sa-i cer explicatii, m-am suparat si prin asta i-am aratat ca imi pasa.In schimb te-as sfatui sa nu faci ca mine. Ignora-l, fa-l sa se simta putin neglijat, atunci o sa faca tot posibilul sa te caute mereu, pentru a-ti castiga atentia

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ignora-l si tu, si sa vezi ca o sa vina ca un catselus la stapana. Poate a avut treaba, insa asta nu inseamna ca nu putea sa-tsi dea macar nu mesaj.Totusi incearca sa faci ceea ce tsi-am zis.sau totusi ai de gandit, poate asteapta sa il suni tu. thinking

| AlexAlex16 a răspuns:

Poate a ramas fara credit, a avut treaba, s-a descarcat bateria.
Intreaba-l asa cand va intalniti: Ai avut treaba azi laughing?
sper ca te-am ajutat

| mgtow a răspuns:

Eu cand eram mai mic la 17 ani ma gandeam la fosta mea prietena sa sune un bip acolo si nimic pana cand am aflat ce clasa de jigodie e si acum am ajuns un om singuratic pana la moarte

| Ana a răspuns:

N-am patit din fericire, si daca se intampla asa era vai de pielea lui

| Razvan a răspuns:

S-a intamplat sa nu ma sune de mai multe ore. I-am zis ca nu imi place sa vorbesc ore in sir chestii banale la telefon, daca vrea sa ma vada ne intalnim si gatahappyAsta e unul dintre infinitele mele defecte:nu imi place sa vorbesc la telefon mult

| RXN a răspuns:

Il sunam eu. E regula de aur ca numai el sa ma sune? Poate avea n motive sa nu o faca, asta nu-i motiv sa ma supar. Oricum, noi ne sunam care si cum are chef, nu are importanta cine suna, ci faptul ca vorbim.happy

| tarziu a răspuns:

Era sa ma sinucid, noroc ca m-am impuscat in franghia cu care ma spanzurasem si am cazut pe podea... sweet memories

| figaro a răspuns:

Bai aci nu va pricep, ma dispera fazele astea, voi nu aveti degete sa va sunati prieteni?straight face, crezi ca el nu se simte un pic prost ca nu il suni si u?, e IREFUTABILA treaba asta nici de ati fi printese(scuze de raspunsul argogand da nah...)

| NickiMinaj a răspuns:

Mare chestie... din partea mea poate sa nu mai sune o saptamana. Oricum e irelevanta treaba asta si prefer o conversatie faina la tel, decat banalitati zilnice.

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

I-am tras un glont in cap pentru ca nu m-a sunat.

| carmen_7207 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si e foarte aiurea cand face asa, mi-a dat niste explicatii pentru copii de 5 ani pe care nu le-am crezut dar am trecut cu vederea pentru ca il iubeam enorm dar am gresit f mult facand asta. Drept dovada s-a despartit de mine ca nu ma mai iubeasad nu zic ca asta se intampla in cazul tau, eu zic sa il suni si sa il intrebi frumos de ce nu te-a sunat toata ziua si in functie de rasp lui si de cat de credibil pare ce spune tu o sa decizi ce o sa ii spui dar totul sa fie cu calm.cu cearta nu rezolvi nimic, spune-i ca nu ti-a placut ca nu te-a sunat intr-un mod ferm dar calm...

| Ririru a răspuns:

Da.
Si ma mir ca nici eu nu l`am cautat, eu care de obicei nu rezist.

Nu`l cauta nici tu, daca in 3 zile nu te cauta, suna`l tu. Cere`i o explicatie.

Poate a avut treaba, s`a dus creditu`, si-a stricat telefonul. Sunt multe!

| princess_1786 a răspuns:

Mi s`a int dar i-am dat eu un msj pentru ca mi-am dat seama ca astept prea mult de la el si ar trebui sa mai fac si eu Eu am facut multe greseli din cauza unor lucruri banale ca asta nu face si u la fel suna`l tu sau macar dai un msj. pupici

| niko a răspuns:

Toata ziua?
Sincer in 9 luni de cand sunt cu el m. a sunat de 2 ORIwinking
deci si cu o zi in plus si cu una in minus tot aia e oh go on
n.as reactiona nici kmwinking
adica eu dja m.am obisnuitwinking
ca el nu m. a mai sunat de acum 7 luni laughing)
nu de ieri :*
bft