| elasexygagica a întrebat:

Ati patit vreodata sa va jucatzi cu un pistol cu cuie si sa va impiedicati si sa cadetzi pe scari si sa va impuscati din greseala in cap 10 cuie lungi?love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat la Grey's Anatomy fiinta? Ca alta idee nu am de unde ai venit si cu asta!

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ah, deci de aceea pui intrebari atat de "inteligente", tu ai scapat nevatamata deoarece ai creier inexistent, gagico.
mister elucidat.

| Baby a răspuns:

Da. cand ti-am vazut intrebarea

| szergiu a răspuns:

Ai patit tu si acum se vad urmarile rolling on the floor

| Whatthehell66 a răspuns:

Da. Si acum scriu cu cuielelaughing

| FoarteLetargic a răspuns:

Aaaa...nu

| Piㄨㄨy a răspuns:

Nu dar pare interesantlaughing...stiu sunt sadica dar m`am certat cu iubitul meulaughing

| ramkat a răspuns:

Fata, imi plac si intrebarile tale! Nu, de si as vrea sa vad live asta la cinevalaughing Glumesc...M-ai uitat cu id-ultongue

| Loove_6052 a răspuns:

Nu. da' o sa incerc maine.Mz de SUGEstie

| Alexandra_7889 a răspuns:

Daca ti-ai impuscat in cap 10 cuie acum nu mai scriai pe TPU laughinglaughing

| Ryuk751 a răspuns:

Mie nu dar uh zici asta pentru ca ti s-a intamplat tie?

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Nu draga mea... daca faceam astawinking nu mai puteam raspunde la itnrebarea asta acum. dar dc ti sa itnampalt? EJTI NEMURITOARE? daca da...doamne ferestene! I don't want to see

| TheAshen a răspuns:

Nu

| YoungManiak a răspuns:

Doamne feri, nu!

| CrazyStrike a răspuns:

Nu ca noi ne jucam cu pisolu de cuie ci cu ala cu glonte. Jucam cs prin casa rolling on the floor

| Alecssa98 a răspuns:

Nu, dar daca te-as vedea pe tine ti-as trage cateva cuie`n cap, poate scapi si tu de creieru` ala minuscul pe care il ai in cap! laughing

| larydas a răspuns:

Nuuuuuuu, pentru ca noi nu suntem asa de bata ca tine... daaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patesc asta in fiecare dimineata. Faza este ca atunci cand caut... gasesc cuiele, dar capul este ca si inexistent!

| BornThisWay2011 a răspuns:

Crezi ca tiar raspunde cineva la intrebarea asta cu "da"? cred ca esti singura care a patit asta rolling on the floor