| naya a întrebat:

Ati schimba ceva anume la persoana iubita?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De obicei caut o persoana cat mai aproape de ceea ce vreau... Si incerc sa o accept asa cum e... Iar daca nu reusesc ii spun ca nu suntem compatibili. Nu incerc si nu vreau sa schimb pe nimeni. Nu am acest drept. Pot doar sa ma schimb pe mine.

16 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Gelozia,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, spălarea creierului ca să nu mai fie manipulat de alţii!
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Daca este persoana mea iubita de ce sa mai schimb ceva la ea, nu am ales-o ca fiind pe placul meu?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Nu as schimba nimic. Daca as incerca sa schimb ceva, nu ar mai fi el, cel pe care il iubesc.

| SweetCandy a răspuns:

Da....sa nu mai fie asa de orgolios si de incapatanathappy

nony
| nony a răspuns:

Nu, defectele si calitatile. fac din persoana iubita.PERFECTIUNEA (in viziunea mea) :X

| ionut703 a răspuns:

Nu as schimba nimic.

| marsy a răspuns:

Pai. as schimba. k niciodata nu gasesti persoana iubita sa fie perfecta... sh ai transorma-o asa cum tie iti place, daca nu se schimba atunci renunti la ea. (;

| JackieSue a răspuns:

Nu... din moment ce e persoana iubita este si persoana perfecta pentru minesmug

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, daca as schimba ceva nu ar mai fi el, si nu l-as mai iubi asa cum este cu bune si rele laughing

| hashe86 a răspuns:

Un singur lucru: arn ul pe care il are in surplus fata de noi toti, sa fie sanatoasa.
in rest e perfecta doar de aia m-am indragostit de ea.

| Wisdom a răspuns:

Poate ar fi cateva mici amanunte, dar tocmai asta face din cineva o persoana unica, si nu o poti schimba nici daca ai putea. Imi place de cineva asa cum este si o accept asa cum este si astept acelasi lucru si de la ea.

| maitreyi a răspuns:

Materialismul

| M.J. a răspuns:

Nu as schimba nimic...il iubesc asa cum e ...cu bune si cu rele, calitati si defecte...ma multumesc ca e doar al meu

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Nu as schimba nimic. Daca ar incerca nu cred ca as putea, deoarece tot el va vi k inaintewinking Este bine sa acceptam o persoana asa cum este, fiecare persoana este deosebita cu calitatile si defectele luihappy

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Daca ar fi ca o persoana sa fie asa cum ne dorim noi, sigur ne-am plictisi de ea.Este mai bine sa acceptam o persoana asa cum este cu defecta si calitatiwinking