| anonim_4396 a întrebat:

Ati sterge contul hi5, daca persoana iubita va cere chestia aia?

3 răspunsuri:
| ChibiRose a răspuns:

O persoana iubita nu-ti va cere sa stergi lucruri personale, sa faci anumite lucruri, desi nu vrei, sa stergi conturi care iti apartin. Daca iti cere asta, te foloseste ca pe o jucarie de manipulat diferite lucruri! Poate iti cere si contul TPU! NU te iubeste, da-l incolo!

| squib a răspuns:

Nu sunt persoana care sa ma las dirijata de un baiat oricat de mult l-as iubibig grin Si daca iubita/iubitu iti cera asta o face din orgoliu si cu ocazia asta iti arat ca nu te iubeste cineva care te iubeste nu o sa-ti ceara sa te schimbi nu o sa-ti ceara nimic o sa te iubeasca asa cum esti cu bine cu relebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Categoric nu. Am şi eu un cuvânt de spus, nu sunt sub papucul lui.
Aşa ceva nu se va întâmpla niciodată. Sunt foarte rebelă.
Pa, pa.