PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Ati vazut vreodata cum se aplica prezervativul?! Mai ales pentru cei care inca nu au ajuns acolo, dar si pentru ELE, pentru ca si ele trebuie sa stie sa-l aplice! Fara pardon, pana la a vrea bebe!

http://www.youtube.com/watch?v=y2nBjEIOivE&feature=relat ed

Si nu uitati niciodata sa va spalati foarte bine pe maini inainte! Cel mai fun e impreuna, reciproc!

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Pot pune un prezervativ si cu ochii inchisi am pus cateva sutewinking

| Joker1958 a răspuns:

Imi place unde bati...mai ales cu astia din ziua de azihee hee