| chiftelutacrocanta a întrebat:

Atunci cand iubesti o persoana si o vezi cu altul pe drum,si ea vine acasa,simti oarecum ca ai vrea s-o ierti? Adica ii spui,pleaca,nu te mai vreau,dar in interiorul tau simti ca ai vrea s-o ierti? Daca o ierti,lucrurile s-ar putea repeta,dar daca ii spui sa plece,vei suferi,asa ca ce preferi,sa o parasesti si sa suferi din dragoste sau sa o ierti pentru niste momente frumoase pe urma sa fi inselat din nou si din nou? Si daca ii spui sa plece, traiesti cu speranta ca se va intoarce la tine si nu te va mai inseala? Si daca nu se mai intoarce, poti trai fara speranta ca se va mai intoarce?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Mi egal daca vine sau nu, daca nu vine o sa ma imbat in fiecare seara, nu inteleg de ce atata dramatizati sincer si singur poti fi fericit