| Poinsettia a întrebat:

Atunci cand iubesti pe cineva, si acel cineva te iubeste inapoi, insa vrea sa se stabileasca in alta tara, tu ce faci? Il/o lasi sa plece, te muti si tu de dragul ei/lui sau te lupti pentru. el/ea ca sa ramana cu tine in tara? (E o situatie ipotetica, nu e cazul meu). Ce-ati face voi?

Răspuns Câştigător
| zanatecul a răspuns:

'nu stiu ce fel de iubire e intre ei daca unu vrea sa plece asa departe.in principiu daca'eu as pleca as lua-o sipe ea

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca l-as iubi si as fi convinsa ca ma iubeste, as pleca.

| georgesur a răspuns:

Lasa timpul sa-ti dea raspunsul cu privire la iubirea ta/a lui.Este o proba NECESARA caci de cele mai multe ori "ochii care nu se vad. se uita"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as cere bonul fiscal pana la iesire din tara;-D

| Hera2 a răspuns:

Pai daca vrea sa stea de tot acolo si sa numai vina in tara:-s cred ca m'as duce dupa el... bine daca as fii 100%sigura ca ma iubeste:X. Dar daca ar veni in tara macar odata la 3-4 luni as accepta ca eu sa raman aici iar el sa plece. Nu m'as lupta ca sa ramana cu mine in tara;) http://magicat.ro/pisica.php?id=38 :* mersi