| maryse_9270 a întrebat:

Atunci cand lesini mai respiri?
Funda! (sorry categorie)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da. daca lesini nu mori! doar daca apar complicatii.e ca si cum ai dormii si nu te poti trezi, dar corpul are aceiasi activitate ca in timpul noptii.

| Angelique a răspuns:

Normal ca respiri, altfel ai muritongue

| mona a răspuns:

Normal ca respiri, doar a lesina nu inseamna a muri

| adi4ever a răspuns:

Nu mori ci doar lesini

| LifeIsAJoke a răspuns:

Da mai respiri, dar respiratie se diminueaza la fel ca in somn.

| nury a răspuns:

Respiratia este un reflex neconditionat.de asta chiar si cand santem inconstienti respiram happy

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan14_5722 a răspuns:

Normal ca lesini nu mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti respira daca ai lesinat. funda?

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Depinde cum esti poti si sa mori sau nu te rog fundita daca nu te superi

| Leylla a răspuns:

Da, normallaughing... funda(ai promis)

| alexandra543 a răspuns:

Nu,nu respiri, de aceea lesini.winking

| Deutza_7841 a răspuns:

Da, respiri si ai puls, dar scade tensiunea, bataile inimii sunt mai slabe

| Georgiiii_6927 a răspuns:

Nu...categoric nu mai respiriwinking.ai nOroc sa nu lesiniihappy. FunditsSa`?big grin