| Elly1 a întrebat:

Atunci cand un baiat este interesat de o fata,evident c-o streseaza /tachineaza. sau se poarta frumos cu ea?
in orice caz, cred ca atunci cand tu ii pari indiferenta/nu-l atragi. nu-ti face nimic, te ignora nu?
menitonez ca-mi place mult de cineva. si as vrea sa afly raspunsuri. :*

7 răspunsuri:
| Ana90088 a răspuns:

Asta difera de la baiat la baiat... unii tachineaza fetele pe care la plac pana la exasperare de nu stiu bietele fete ce sa mai creada, altii se poarta frumos iar unii dau senzatia ca nu iti acorda nici cea mai mica atentie dar ei sunt tot timpul cu ochii pe tine.

| RAY a răspuns:

Uni le place sa le streze fara sa le placa asa din lipsa de ocupatie, de ce nu vb cu el? am si eu o intrebare ce isi place la el?

| Alexandru0007 a răspuns:

Fa urmatorii pasi:ia-ti inima in dinti, du-te la "'cumilcheamapeel" si intreaba-l:tinere, mi s-a parut mie sau te uiti la mine de parca ai vazut cea mai dulce prajitura din lume? ma intereseaza parerea ta despre mine, ce spui?

| Miky1 a răspuns:

Cand este interesat, nu arata neaparat asta in la prima vedere..il poti incerca tu, sa te poti convinge, poate e un pic timid(se stie asta despre baieti.)

| ElenaSA a răspuns:

Depinde de baiat. Unii pot tachina pentru ca asta este stilul lor, nu pentru ca ar avea ceva sentimente pentru o anumita persoana.

| dinhoo a răspuns:

Depinde si de baiat. Poate sa ii placa de tine foarte mult si sa te ignore, daca e timid. Asta tu ar trebui sa iti dai seama.

| xLexus a răspuns:

Pai daca el tetachineaza ii place de personalitatea ta sau comportamentul tau sau alte chestii din astea. Dar daca se poarta frumos si iti face complimente sau sau eu stiu te invita tot mai des afara la cafea etc. inseamna ca vrea o relatie cu tine... nu e chiar asa greu sa iti dai seama dar ma rog unele fete sunt mai complicate in acest gen de gesturi...\