| 78buc a întrebat:

Atunci cind iti vine ciclu,in prima zi, curge putin sau mult?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de organism, de anumite perioade, etc.

Oricum, NU este o "regulă generală" pentru acest aspect!

Chiar şi în cazul aceleiaşi fete/femei, este posibil ca, uneori, să-i fie menstra abundentă în prima zi, iar după vreo 4-5 luni să fie vorba de o sângerare slab cantitativă ( în prima zi )...

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Îți dai seama că nu curge râul din tine când vine prima dată. O să apară ca pată, nu te stresa. Pe urmă sunt alte discuții...

| Keith a răspuns:

Depinde de organism, dar de cele mai multe ori curge mult in prima zi.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu-ti curge mult

| Roxxanne a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte. nu e ceva general

| Diiisclosure a răspuns:

Puţân.

| Roland22 a răspuns:

Intreab-o pe mama ta cel mai bine :p

| IrinaIonescu a răspuns:

Mult.