| Mariana123456 a întrebat:

Atunci cind un baiat zice ca ii place cum arati,si il atrage foarte tare la tine cind te vede si te place,inseamna ca are ceva fata de tine si te iubeste, macar ca nu am auzit de la el vb ca ma iubeste doar ca ma place?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca are, cel putin deocamdata, doar atractie fizica. Fie nu te cunoaste ca persoana, fie nu te place ca persoana, ii place doar trupul tau si este interesat doar de partea sexuala. Poate in viitor, daca ajungeti sa va cunoasteti, e posibil sa apara si sentimentele.

| Aasdfghj a răspuns:

Da, clar te iubeste. Mergi cu el in pat sa-ti arate rolling on the floor)

| neutrino a răspuns:

Te place si te-ar iubi, numai tu sa vrei!

| Mariana123456 explică (pentru neutrino):

Sa concretizez ca ne-am sarutat si intilnit

| neutrino a răspuns (pentru Mariana123456):

E farte bine sa prima data v-ati sarutat si apoi v-ati intalnit.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

E atras fizic de tine, desi nu cred ca te iubeste, dar si asta e un inceput.

| Pinocchio a răspuns:

Adica inseamna ca ii place de tine fizic, asta nu are inca legatura cu iubirea.

| Mariana123456 explică (pentru Pinocchio):

Deci numa iubeste? pai zice ca mereu cind ma vede vrea sa ma sarute, il atrage omg

| Mirke a răspuns (pentru Mariana123456):

Serios daca iti zicem noi ca te iubeste, te culci cu el? tu nu poti sa iti dai seama ce vrea el de la tine?

| Pinocchio a răspuns (pentru Mariana123456):

Poate da, poate nu, ca te doreste inca nu inseamna neaparat ca si te iubeste.

| Mariana123456 explică (pentru Mirke):

Eu ma intilnesc cu el, si nu ma m-as culca chiar de as sti rs

| Mirke a răspuns (pentru Mariana123456):

Si atunci de ce te intalnesti cu el? de plictiseala? poate totusi vrea sa si faceti ceva mai intim, poate sa dormiti!

| Mirke a răspuns:

Daca e atras fizic, ai toate sansele sa se si indragosteasca de tine, numai sa va potriviti cat de cat si la caracter, sa nu va scoateti ochii!

| UnDepravat a răspuns:

Ce!? Ba, o intrebare se presupune a avea o logica... Oarecare. Pe undeva cel putin. Un rand logic macar, o litera, ceva.
Deci, practic vorbind, pe el "il atrage foarte tare la tine c(I?)nd te vede si te place"? Deci il atrage cand te place, practic. Teoretic, el e cam retardat emotional din cate ne zici tu, asa.
Totusi, eu cred ca te iubeste. Dar nu faceti sex neprotejat. De fapt, nu faceti deloc. Riscati sa mai scoateti 2 ca voi. Nu de alta, da' nu mi-l vad pe el un Gheba daca tu esti asa.