| imyourdestiny2 a întrebat:

Atzi simtit vreaodata ca roata vi s-a intors in viata? Daca da, dati exemple!

9 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Da am simtit chestia asta de multe ori si as putea sa iti dau mii de exemple.Cred ca aveam vreo 16 ani si imi placea super mult de un tip, eram impreuna de vreo cateva luni si totul mergea perfect pana cand de craciun mi-a facut un cadou superb, adica mi-a zis ca vrea sa ne despartim.Am inceput sa plang, iar idiotul a inregistrat intreaga convorbire pentru a se lauda prietenilor cu lucrul extraordinar pe care il facuse. Dupa vreo luna am primit primul telefon de la el in care imi povestea detalii picante din relatia pe care o avusese dupa despartirea noastra si sa imi ceara sa fim din nou impreuna.Desi au trecut 5 ani de atunci si acum mai primesc cate un telefon de la el in care ma roaga sa fim impreunaoh go on.Sau in fosta mea relatie de exemplu...am fost cu un baiat extraordinar,ma asculta mereu,ma sprijinea,iar eu urlam in disperare la el si ii vorbeam urat. Abia dupa ce ne-am despartit am inceput sa il apreciez cu adevarat si i-am promis ca ma voi schimba, dar a fost prea tarziu din pacate, luase atitudinea pe care eu o avusesem atatea luni fata de el.Am simtit pe pielea mea cum e sa dezamagesti si sa fii dezamagit si am invatat astfel ca oricat e roata de patrata tot se intoarce cateodatakiss

| forever4you a răspuns:

Daaaaaatongue un baiat vroia ca sa fie cu mine dar eu nu vroiam si l-am ranit foarte tare adresandu-i cuvinte urate si multe alte lucruri si-apoi peste 1 luna 2 mi`e imi placea de el si vroiam ca sa fim impreuna dar insa el nu mai vroia si asa ca am ajuns sa sufar din cauza lui cum si el la randul lui a suferit din cauza measad

| danypoli95 a răspuns:

Din pacate da. Unei fete ii placea de mine mult(asa zicea ea)si tot vroia sa fim impreuna dar eu nu vroiam deloc...acuma dupa 1 luna mie-mi place de ea si ea nu vrea sa fim impreuna...Naspa.

| Alekzandra a răspuns:

Da,si la mine cred eu ca s-a intors in bine...
Pana la 18 ani am stat in Romania, aveam o situatie materiala buna dar vroiam o cariera in modelling insa in Romania sunt necesare multe compromisuri pentru a fi model.Si pana la urma m-am mutat in Spania, parintii mi-au cumparat o casa si acolo sunt model.Am simtit ca viata mea s-a schimbat total, nu reuseam sa imi fac o cariera si totusi brusc tot ce mi-am dorit s-a realizat.Au trecut doar 3 ani de atunci si totusi viata mea este total schimbata.

Numai bine! Te pup pa, pa :X.

| maryanaa a răspuns:

Da la mine s-a intamplattongue
am o relatie de 2 ani si un pic si numa eu am pus suflet in ea si am facut orice pentru ea si prietenul meu se purta distant cu mine, cand ne certam se desp de mine si chiar daca era vina lui eu il cautam el niciodata, vb urat si eu ii acceptam tot pana cand m-am hotarat sa pun piciorul in prag si m-am desp de el si o luna a stat si s-a rugat de mine sa ne impacam ca se schimba si acum el face orice pentru mine si eu sunt indiferentatongue aici simt eu ca s-a intors roata deci e adevarat "se intoarce roata":*

| Mozambic19 a răspuns:

Da mi s`a intamplat

La inceputul anului, prin ianuarie - februarie, era un baiat care imi tot spunea ca ma iubeste, ca tine mooooooooolt la mine, imi dadaea flori ...chestii
Si pan` la urma am cedat si am stat ca el laughing, la insistenta prietenei mele celei mai bune, dar mie imi zboara capu` dupa multi baietiilaughing Dupa 1 saptamana mi-a facut cunostinta cu un amic de`a lui, si si la ala ii placea de mine ...si ala o inceput la umble dupa mine, stiind ca am pretin laughing ma suna, vb kate 3 -4 ore pe zi
ma chema in oras, iar o data am acceptat si am mers cu el la o plimbare cu scuteru laughinglaughing si am avut un ghinion nemeipomenit laughing m`o vazut iubitu meu
si ce putea iesea de aicea? S`o despartit de mine, doar atunci mi-am dat seama cat de moooooolt il iubeam
In 2 zile, dupa despartire, el s`a cuplat ca una, cand am aflat m`am cuplat si eu ca ala de pe scuter laughinglaughing
Asa am inceput sa umblu eu dupa el si sa ma rog de el sa ma ierte, nu am umblat ft mult pana la urma ne-am impacat happybig grin.
.el s`a despartit de tipa ca kcre statea, pe cre nici macar nu o placea, partea rea e ca acum eu nu m`am despartit de ala de pe scuter.laughinglaughing si acum stau cu 2 baieti
nu am mai vb ca pritinu` meu de pe scuter de vreo 3 zile
trebuie sa, a desp...da nu`i ase usor...ii mai usor sa te combini laughinglaughing

Stiu lunga poveste, nu?

Dar asta e roata se intoarce...

| emiluta2010 a răspuns:

Da am simtit de ex. mi-am impins un coleg in clasa iar mai tarziu un copil m-a impins si am cazut pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost inselata, tipu s-a jucat cu sentimentele mele cand eu il iubeam sincer, era primul meu iubit, eram credula si inocenta si cand imi era lumea mai draga specimenu m-a inselat frustrated, am suferit ani la rand pentru asta frustrated, ma rugam sa am o sansa la el sa mai fim impreuna.
Si cand sansa a aparut, am intors roata! Sa indragostit de mine, credea ca il iubesc [ eu plangeam din orice prostie si ii spuneam ca nu vreau sa il pierd ] si cand ii era lumea mai draga am zis " PA! ".
A meritat'o, daca nu mai vreia sa fie cu mine putea sa o zica delicat, eram un copil totus, nu sa ma insele si dupa cica " ne despartim ".

| Shateen a răspuns:

Da!
sad
Din pacate un baiat a fost indrg de mine dar eu imi bateam joc de el.
Acum eu sunt indrg de el si nu ma mai baga in seama nu stiu ce sa facc x( straight face